MobilMania.cz

Přihlásit se




Apple iwatch 7 s LTE u nás?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 10. 2021 06:47 Odeslat příspěvek
Jak je to u nás s hodinkami iwatch7 a jejich dostupností a podporou ze strany operátorů? Slyšel jsem že to nějak podporuje jen T-Mobile a ostatní až za pár měsíců snad? Má někdo k tomu něco víc, případně nějaké aktuální info?
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 10. 2021 14:40 Odeslat příspěvek
https://1url.cz/TKdxi


Offline - Junior Profil 
23. 10. 2021 17:26 Odeslat příspěvek
Ano, zatím jen T-Mobile. Já T-Mobile mám a za mě je to jedna z nejlepších funkcí AW tím, že využívám dále svůj tarif se stejným číslem. Pravidelně odbíhám z kanceláře, nebo z domu a kvůli pár minutám sebou nechci tahat telefon. Takhle jsem stále na příjmu a nemusím nic řešit. Resp. konečně sebou nemusím všude jak ocas tahat telefon a to je pro mě naprosto skvělé.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 10. 2021 17:46 Odeslat příspěvek
Hm, v Březnu mi končí smlouva u Vodafonu a firemní tarif švagra u T-Mobilu je výhodnější. Takže bych přešel pod něj. Dá se to udělat i tak aby se lidem nepřehrávalo že volají do jiné sítě? To je značně odpuzující, ale asi to nejde nastavit u mě a musel by to udělat každý kdo mi chce zavolat (= nereálné?). Ale i tak o tom pouvažuji jako o dárku na vánoce pro manželku (hold by si do Března musela na tu fci počkat:) ). Jak je to pak u té esim tu dávají pak zdarma k normální simce nebo je to nějak placené?


Offline - Junior Profil 
23. 10. 2021 17:54 Odeslat příspěvek
U T-Mobile za 99 Kč/měsíc. První 3 měsíce zdarma. S tou hláškou o volání je to jak říkáš.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 10. 2021 18:23 Odeslat příspěvek
To sou svině že za to chtěj extra love.


Offline - Junior Profil 
23. 10. 2021 18:42 Odeslat příspěvek
Proč? V rámci světa to máme podstatně levnější, než kdekoliv jinde. Za mě fér cena. Nutno si taky uvědomit, že implementace této služby je v řádech desítek miliónů korun. A nemyslíš si snad, že operátor to bude jen tak dotovat ze svého? I když z marží co mají na tarifech by klidně mohl, to je fakt.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 10. 2021 18:47 Odeslat příspěvek
Proč? Prostě proto že za to musím platit. ]:-< Pokud někdo musí platit mě, tak to je ovšem v pořádku :-)) Jinou logiku v tom nehledej.


Offline - Junior Profil 
23. 10. 2021 19:10 Odeslat příspěvek
Rozumím :-D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies