MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Dodani apple zbozi

Offline - Junior Profil 
14. 12. 2021 11:50 Odeslat příspěvek
Dobry den.Moc me nekamentujte.Rad bych se vas zeptal...Je normalni,ze si objednate produkt Apple,zaplatite v obchode dopredu a presto ho i po mesici nemate?Obchod porad pise,ze je zbozi na ceste.Co znamena na ceste....ze je jeste ve vyrobnim zavode...na lodi...??Prosim nebuste do me,jen se ptam,jak dlouho to muze trvat,mesic,dva,rok?Dekuji za vase nazory.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2021 11:59 Odeslat příspěvek
A co jsi objednával? Jestli nějaký letošní novinky, tak s jejich dostupností je problém a zboží evidentně nemaj. Jinak mě vždycky přišlo všechno normálně, jako z kterýhokoliv jinýho obchodu. Objednával jsem ale vždy věci, které měli skladem a nebo to nebylo hned po uvedení na trh…


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2021 12:08 Odeslat příspěvek
Ano, je to zcela normální u všech možných produktů. Ať se jedná o cokoliv. Zvlášť u tak horkého zboží, kde poptávka zdaleka převyšuje nabídku. Však máš možnost zrušit objednávku a peníze ti vrátí. Doporučuji jít si někdy koupit nové auto ve vlastní konfiguraci. Tam se čeká i více jak rok. Já na auto čekal 7 měsíců i když doba dodání při placení byla do 4 měsíců.


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2021 12:20 Odeslat příspěvek
Dekuji za nazory.Koupil jsem tablet Ipad mini2021.Objednal jsem ho pro dceru na vanoce.A nezlobte se...ale srovnavat auto a spotrebni elektroniku muze clovek,ktery nechape psane slovo,mel by si doplnit vzdelani.Nejsem na foru o autech.Ale i tak vam dekuji.Nezlobte se za primou odpoved. A cekam uz mesic.


Naposledy upravil 1301 dne 14. 12. 2021 12:22, celkově upraveno 1


Offline - Administrátor Profil 
14. 12. 2021 12:21 Odeslat příspěvek
@1301:

Ještě se nikdo nezeptal, tak se ptám - z ofiko Apple stránek, nebo jiného obchodu?

Logistika teď dost trpí a už jsem slyšel prognózy, že pokud někdo objedná teď nové iPhony, tak do Vánoc nedorazí.


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2021 12:24 Odeslat příspěvek
Ano je to z velkeho a zavedeneho eshopu..Znate ho vsichni.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 12. 2021 12:29 Odeslat příspěvek
@1301: Nechápu, proč se tu navážíš do diskutujících, když si nejsi schopen doplnit elementární znalosti trhu a zjistit si aktuální situaci na trhu sám. Stačilo by ti pár minut.
Prostě se nestíhá vyrábět a dodat na všechny trhy dostatek elektroniky.
Na Playstation 5 bys třeba čekal i víc jak 6 měsíců.

Je úplně jedno, jestli jsi zaplatil dopředu nebo ne, objednával sis produkt, co není skladem, použij trochu hlavu, jestli jsi toho schopen.

Pokud nejsi schopen počkat, co ti brání si připlatit a mít ho hned :D
https://pc.bazos.cz/inzerat/145417043/n ... -a2567.php


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2021 12:32 Odeslat příspěvek
1301: Tak soudě dle toho psaného projevu potřebuje doplnit vzdělání spíš někdo jiný, ale to jen taková drobná odbočka. A mohu vědět v čem je to tolik odlišné? Ono auta dnes trpí na stejný problém, kdy chybí polovodiče. Čeká se úplně na všechno o co je zájem, zvlášť pokud se to týká jakékoliv elektroniky a zvlášť ještě tolik žádané elektroniky. Taky jsem objednával iPad pod stromeček, ale trošku jsem vzhledem k současné situaci panující už řadu měsíců přemýšlel a objednal jsem ho v říjnu. A dorazil mi před pár dny.


Offline - Administrátor Profil 
14. 12. 2021 12:33 Odeslat příspěvek
1301 píše
Ano je to z velkeho a zavedeneho eshopu..Znate ho vsichni.


Obchod neprozradíš, produkt nenapíšeš.. achjo..

Tak do té Alzy zavolej nebo napiš a budeš mít klid, než tě tady diskutující sežerou :-)


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2021 12:44 Odeslat příspěvek
Pro orgasmics....Barva Purple?Pokud vim,tak tablety jsou jen ve 4 barvach....

-- 14. 12. 2021 12:46 --

Orgasmics,prijmi omluvu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 12. 2021 12:47 Odeslat příspěvek
Tak kup jedině takhle, nikde z obchodu ho do Vánoc neseženeš.
Ikdyž objednáš u Apple, dostupnost bude až konec ledna/začátek února.


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2021 17:49 Odeslat příspěvek
Nojo,ale ja ji vybral co si prala,tzn 256GB VIFI +CELLULAR.Ale panove ukoncuji tohle tema,nic jsem se nedozvedel,jen par vypadu na muj dotaz.Ale presto vam dekuji.


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2021 19:37 Odeslat příspěvek
Ono se taky ani nejde dozvědět něco, co by tvůj problém vyřešilo. Pokud ti jde o to, že jsi zaplatit předem zboží, které nebylo skladem, mohl jsi objednat na dobírku. Kopáním kolem sebe ti prodejce zboží rychleji asi nedoručí, protože ho prostě nemá.


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2021 19:59 Odeslat příspěvek
1301 píše
Nojo,ale ja ji vybral co si prala,tzn 256GB VIFI +CELLULAR.Ale panove ukoncuji tohle tema,nic jsem se nedozvedel,jen par vypadu na muj dotaz.Ale presto vam dekuji.

Ale ono se víc nedozvíš. Zboží prostě není a nezbývá, než si počkat. Jediná možnost hlídat bazos, sbazar, aukro apod., jestli tam někdo nebude inzerovat to, co chceš. Jenže, když už to máš zaplacený...


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2021 20:41 Odeslat příspěvek
Kluci dekuji za vase odpovedi.Ja nekopu kolem sebe.Jen jsem myslel,ze jak to objednam v listopadu,tak ze to do vanoc dostanu.Nemyslel jsem tim vubec nic spatneho.Jen jsem chtel znat nazor vas.Ano zbozi je zaplacene a rusit to nebudu.Ale vite...vanoce.Holka je uz docela velka tak to pochopi.Ale me to bude mrzet.Nevim jestli to pochopite.
Vsem preji krasne Vanoce.
Ahoj
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 18 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies