MobilMania.cz

Přihlásit se




Whatsapp přenos z Androidu na iOS

Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 1. 2022 12:43 Odeslat příspěvek
Zdravím, potřeboval bych přenést Whatsapp chaty z Huawei P20 na iPhone13. Neznáte někoho v Praze (a okolí), kdo by to uměl? Firma, nějakej šikula? Na webu jsem našel x programů, které to údajně umí, ale recenze na ně jsou tristní. A nechce se mi za každý vyhodit cca $20, když nevím, který opravdu funguje. Moc děkuji za radu.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 3. 2022 08:16 Odeslat příspěvek
Jsou na to placené aplikace, které to údajně umí, ale když jsem viděl ty ceny, tak jsem se s přenosem rozloučil (neřešil jsem přenos u sebe, ale u kamarádky). A ani cracknuté varianty neuměly ten správný směr (z Androidu na iOS), obráceně to paradoxně nebyl problém. Škoda, že to neumí samotný WhatsApp třeba v rámci záloh, protože zálohu z Google Disku nedostanete :(


Offline - Junior Profil 
7. 3. 2022 15:10 Odeslat příspěvek
Osobní zkušenost nemám, ale zkus se zeptat nebo najít odpověď na fóru MacRumors, minimálně by tam měly byt ověřené programy a zkušenosti.


Offline - Junior Profil 
7. 3. 2022 16:31 Odeslat příspěvek
Jak píše dj.kure tak jsou na to placené aplikace, které to prý umí. Ale v recenzích je vidět, že ne vždy to úplně dobře funguje. Sám jsem to řešil cca dva týdny zpět. Přechod ze Samsungu na Iphone 13 mini a nakonec jsem se s historií whatsappu rozloučil než dávat skoro tisícovku za něco co možná bude a možná nebude fungovat....


Offline - Junior Profil 
12. 4. 2022 21:47 Odeslat příspěvek
Tak hlavně, že když jsem se po tom před časem pídil já, tak prý to nikdo nepotřebuje a teď je tu hromada podobných dotazů, jaké jsem řešil, a dosud nevyřešil, já. :mrgreen:

-- 12. 4. 2022 22:50 --

dj.kure píše
A ani cracknuté varianty neuměly ten správný směr (z Androidu na iOS), obráceně to paradoxně nebyl problém. Škoda, že to neumí samotný WhatsApp třeba v rámci záloh, protože zálohu z Google Disku nedostanete :(

Obráceně to kupodivu umí sám WhatsApp, tj. z iOS na Android, bohužel z Androidu na iOS to přes zálohy WhatsAppu nelze.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 4. 2022 08:22 Odeslat příspěvek
Obracene to neni kupodivu, ale kvuli tomu, ze te Android necha hrabat ve filesysytemu a Apple ne.


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2022 08:24 Odeslat příspěvek
Ahoj jege, můžeš sem vložit citaci a odkaz na příspěvek a potvrdit své tvrzení, že ti někdo psal, že to nikdo nepotřebuje?
Ať tu zase nešíříš bludy, díky.


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2022 00:33 Odeslat příspěvek
Zaplatil jsem asi tisícovku, ale přenos proběhnul na jedničku.

https://mobiletrans.wondershare.com/


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2022 04:18 Odeslat příspěvek
a není to málo antone pavloviči? , dědek


Offline - Junior Profil 
14. 6. 2022 12:32 Odeslat příspěvek
Potvrzuji, s MobileTransem proběhl přenos WhatsAppu z Androidu na iOS bez jediného problému. Sice jsem nepochopil, proč na Androidu nejdříve zazálohoval WA, pak je znovu zaktivoval a natáhl do něj čerstvě udělanou zálohu, pak WA na Androidu zazálohoval na PC, pak zaktivoval neaktivní, ale nainstalovaný WA na iPhone, následně do něj natáhl zálohu WA z PC, pak se restartoval a bylo to.

Pozor, na iOS musí být předem naistalován, ale nezaktivován WahatApp!
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 10 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies