MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Záseky iPhone 12

Offline - Junior Profil 
17. 4. 2022 06:32 Odeslat příspěvek
DirtyKing píše
metyn: Ten ani náhodou nešlapal už jako nový. V roce 2018 jswm ho používal jako navigaci na kole a už tehdy to bylo docela dost mizerné. Ale tak každý si dobrou funkčnost představuje jinak.

-- 16. 4. 2022 21:41 --

Petrjj: Můžeš hodit screen? Zřejmě sis musel vylosovat nějakého černého Petra :-(

tak to si piš, že funguje i naviguje a to bez záseků, mám ho v autě místo navigace a používám ho jako pracovní, apropo jak ty to můžeš vědět, že nefunguje, když přece android, coby nadprůměrně i nteligentní a bohatý člověk, nepoužíváš, dědek
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
17. 4. 2022 10:30 Odeslat příspěvek
Používám paralelně android a iphony od 5s a dřív to byla paráda, plynulost, splohlivost, fotky, android byl taková hračka. Teď když začnu iPhone používat, nic navíc v tom nevidím oproti Samsungu řady S a naopak mně tam spousta věcí chybí a vadí. Přijde mně, že Apple už jen těží ze slávy dříve nabyté a přešlapuje na místě.


Offline - Junior Profil 
17. 4. 2022 17:08 Odeslat příspěvek
Já třeba po svých starých návycích si zvykal fakt docela dlouho, nějak jsem se s iOS nemohl sžít. Po čase jsem si zvyknul, naučil se věci dělat jinak tak jak je to zamýšleno od Applu a dnes už bych dobrovolně neměnil. K plné spokojenosti už pak přibyl Mac, Macbook, Watch, Homepody, Airpody .. :-). Já iP 12 dostal jako firemní a pak to pokračovalo za vlastní upgradem na iP 13 Pro a nedávno jsem 13 Pro vyměnil za 13 Pro Max. Ale nijak citově nejsem na Apple vázán a pokud by se v budoucnu objevilo něco jiného co bude vyhovovat mým potřebám, klidně vyměním. Dřív jsem se také nemohl vzdát Androidu kvůli jistým věcem, dnes to mám naopak a měl bych docela problém se vzdát Applu.


Offline - Moderátor Profil 
18. 4. 2022 10:27 Odeslat příspěvek
v dalších OT hejtech iPhone vs. Android vs. IQ můžete pokračovat na Smetišti
viewtopic.php?style=6&f=12&t=1323365&p=13185311&style=default
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 19 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies