MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Záseky iPhone 12

Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 4. 2022 12:01 Odeslat příspěvek
Zdravím, mám asi dva měsíce iP12 ios 15.4.1, který se neustále drobně seká při otevírání a používání aplikací (instagram, banka, počasí…) při projíždění nastavením a galerie, v safary. Máte někdo podobnou zkušenost? Před tím jsem měl s10 a ten fungoval bez jediného zaškubnutí.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
15. 4. 2022 15:27 Odeslat příspěvek
Továrko, mohlo se něco podělat. Pokud nepomůže, tak reklamace. Něco tam bude špatně.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 4. 2022 16:22 Odeslat příspěvek
Díky


Offline - Junior Profil 
15. 4. 2022 18:01 Odeslat příspěvek
Ještě doplním, po továrku neobnovovat ze zálohy a nastavit jako nový iPhone. Pokud bude problém přetrvávat, udělal bych DFU (https://jablickar.cz/jak-iphone-12-a-12 ... ni-ci-dfu/). Pokud by i tak problém trval, je to na servis.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 4. 2022 20:51 Odeslat příspěvek
Díky za tip.


Offline - osobne Profil 
16. 4. 2022 07:03 Odeslat příspěvek
Nebo prodat a koupit něco s androidem., tam jsem sekání nezažil. ;-)

Na vině může být baterie, má nízkou kapacitu a Apple pak zpomaluje systém, aby se moc nevybíjela.
https://mobilizujeme.cz/clanky/apple-zase-trapi-uzivatele-zpomaluje-telefony-dokonce-i-nejnovejsi-iphone-12


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 4. 2022 07:37 Odeslat příspěvek
� dlouho jsem toužil po iP, ten telefon mě baví. S10 se mi po třech letech vůbec nesekal, ale člověk musí mít vlajku, jinak je to děs. Manželka má A51 a už po roce se začal výrazně zpomalovat. Baterií to nebude, dělalo to stejně při jakýkoli kapacitě. Myslím, ze to začalo po aktualizaci iOS. Po továrku se to zdá být v poho.


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2022 08:47 Odeslat příspěvek
jjrr: Ty jsi srandista. Androidy jsou zasekane i ty nejnovejsi a zcela bezne. Naopak u Applu to zajijes jen pokud je v tahu baterka. Takze prosimte neni to tak Androidem si pomuzes jen k malwaru.

Na druhou stranu mate dost navodu, jak se s lagovanim poprat :D

https://thedroidguy.com/galaxy-s22-keep ... ng-1165046
https://eu.community.samsung.com/t5/gal ... -p/4912088

A resi se to vsude.

Narozdil od prispevku jjrr ( ktery bohuzel neni moc chytry a ani si ten clanek co postuje neprecetl).
Kdyby si to precetl, tak by si uvedomil, ze napsal trotlovinu.

Pro jjrr: vytazek z clanku. Pokud umis cist, prosim cti:

“Bohužel, OCU neuvádí žádné relevantní zdroje a odkazuje se jen na média, dle kterých u několika uživatelů dramaticky klesla rychlost telefonu a baterie se začala zároveň rychleji vybíjet. To každopádně nemusí hned znamenat úmyslné zpomalení ze strany Applu, ale klidně jen nějakou chybu v aktualizaci.”


Offline - osobne Profil 
16. 4. 2022 15:10 Odeslat příspěvek
No jasně, hlavně že už několik let platí Apple za zpomalování iphonů pokuty, stejně se nepoučil a jeho zákazníci také ne.
https://coolmagazin.iprima.cz/tech/apple-zpomalovani-iphonu-odskodne-vsem


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 4. 2022 15:39 Odeslat příspěvek
Všechno má své pro a proti. Dokonalej mobil není. Chtěl jsem si koupit S22, ale když jsem koukal na recenze… nejdřív klamání s obnovování frekvencí, slabý baterie, pak zpomalování aplikací kromě těch na měření výkonu, tak jsem si řekl, je na čase zkusit konkurenci. Všichni výrobci mají máslo na hlavě, dělají spotřební věci a priorita je zisk a inovace. Zatím jsem spokojenej s iP (je to pro mě nový a neokoukaný) ale co si koupím za dva tři roky…


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2022 16:46 Odeslat příspěvek
Žádný Android se nemůže rovnat s iPhony co se týká výkonu po letech. 6 let starý top android už dnes bude zkouška trpělivosti, což se o iPhone říci nedá. Ale každému vyhovuje něco jiného a většina lidí mění mobily po pár letech.
Jinak sekání iP12 mi přijde zvláštní. Baterie by ještě neměla být KO a pokud nepomůže reset, bude to na reklamaci.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 4. 2022 17:08 Odeslat příspěvek
Rozhodně, android po pěti letech nebude moc použitelnej a neprodejnej. Kamarádka má iP7 a až na slabou baterku funguje skvěle.


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2022 19:26 Odeslat příspěvek
zajímavá myšlenka, xiaomi rn4 z roku 2016 mi šlape v pohodě, co tam máš dál? dědek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 4. 2022 20:03 Odeslat příspěvek
Sekání jsem se asi zbavil a koukám, že mi začaly měnit barvu klávesy shift, 123, enter a delete. Chvíli šedý a chvíli zelený. Co to sakra je? Jinak každej má co mu vyhovuje s nebudem si vnucovat názory a co je lepší. Lepší je individuální.


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2022 20:40 Odeslat příspěvek
metyn: Ten ani náhodou nešlapal už jako nový. V roce 2018 jswm ho používal jako navigaci na kole a už tehdy to bylo docela dost mizerné. Ale tak každý si dobrou funkčnost představuje jinak.

-- 16. 4. 2022 21:41 --

Petrjj: Můžeš hodit screen? Zřejmě sis musel vylosovat nějakého černého Petra :-(
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 19 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies