MobilMania.cz

Přihlásit se




Automatizace

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 10:33 Odeslat příspěvek
Zdravím,
včera jsem přešel z Androidu Samsung Galaxy Note 10+ na Apple iPhone 13 Pro Max.

Samozřejmě řeším spousty věcí, ale co bych teď potřeboval vyřešit akutně je, že na Androidu jsem měl přes Bixby Routines vytvořenou rutinu, že když jsem nastartoval auto a telefon se připojil přes Bluetooth k autu, tak rutina spustila Hotspot a auto se připojilo k Internetu.
Když jsem z auta odešel, auto se od Bluetooth odpojilo a Hotspot se vypl.
Celé to fungovalo zcela automaticky bez mého zásahu.

Nemůžu přijít na to, jak stejného výsledku docílit na iPhonu.

Poradil by mi někdo?
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 5. 2022 11:05 Odeslat příspěvek
Zkousel jsi googlit ? Na dotaz "automation on iphone" mi vyskocily na prvni pohled relevantni vysledky...


Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 11:26 Odeslat příspěvek
Zkoušel, ale jednak neumím anglicky, i když to se dá obejít překladačem. Nicméně, ty odkazy se zaobírají automatizací jako takovou. Což tak nějak chápu, i když v iOS je to jako se drbat pravou rukou za levým uchem a ještě ji provléknout pod nohou.

Nicméně jak docílit té konkrétní automatizace uvedené v dotazu, na to jsem nepřišel.


Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 13:59 Odeslat příspěvek
Automatizace umí vyřešit Vaše požadavky. Předpřipravených šablon automatizací pro iOS je plný internet. Chce to jen hledat. Upřímně řečeno, tohle si prostě musíte "naprogramovat" sám. A ano, v podstatě je to "stejné" jako Bixby routines. :-)


Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 14:10 Odeslat příspěvek
Ty jo, že je to tak user friendly jako Bixby, to ani náhodou. Zkusím tedy dál hledat.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies