MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 14/Plus/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
13. 3. 2023 08:56 Odeslat příspěvek
Mufinmufi píše
Mrkni na net, je tam toho poměrně hodně. Nejde mi to v Arteonu rv 2020. Nexus 4 se v právem horním rohu nabíjel. iPhone pořad vyhazuje hlásku, ze tam mám předměty ať je vytáhnu.

Je to divne v Audi A6 mi to funguje normalne. A je to koncernove auto. Neni to spis tim, ze VW nekde setril. Arteona jsem mel rok zpatky a bylo tam setreni videt uplne vsude. V Multivanu to funguje taky ok.
Poslední příspěvek


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
14. 3. 2023 10:34 Odeslat příspěvek
Pánové, je to trochu OT, ale souvisí to s app pro iP. A myslím, že jsem k tomu zde v minulosti něco zaznamenal, snad od DirtyKinga, ale jistý si nejsem. Jde o to, zdali když máte Apple Watche, tak zda údaje z nich, a teď nemyslím jen kroky za den, spánek, srdeční tep atd., ale i aktivity, tzn. běh, jízda na kole a podobně, lze poté nahrát (nejlépe jednoduše) do Garmin Connectu? Díky za info.


Offline - Pokročilý Profil 
14. 3. 2023 10:57 Odeslat příspěvek
Napřímo nelze, jde to poměrně krkolomně pomocí nějaké aplikace třetí strany. Já sám AW nemám, mám Garmin Explore 2 a tak více neporadím.


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2023 18:59 Odeslat příspěvek
Dotaz do pléna. Jde nějak u iPhone a Whatsapp nastavit, aby mi "při telefonování" nepípal do ucha? Je to o bubínek. Na Androidu jsem tenhle problém neměl.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 3. 2023 12:15 Odeslat příspěvek
Napadá mě použit režim soustředění a v něm si nastavit při telefonování vypnout u WA notifikace.


Offline - Junior Profil 
24. 3. 2023 07:45 Odeslat příspěvek
Tohle je nedomyšlený. Pokud jsou notifikace třeba, doporučil bych spíš přejít ze zvuku na haptiku; ta je trochu decentnější.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
24. 3. 2023 12:42 Odeslat příspěvek
Muze mi nekdo poradit, proc mi nedunguje, resp. se vzbec nenabizi app Gboard, pokud chci psat v prohlizeci?
U zprav, whatsappu, emailu…vsude funguje. Ale v Chromu ne. Plny pristup mam povoleny.

Edit: tak jsem ještě navíc zjistil, že občas se mi stane, že najedu znova do WhatsAppu a místo Gboardu se zase zobrazí klávesnice od Applu a pak zase musím kliknout na ikonku planetky v klávesnici a přepnout to zpět na Gboard.

Takže se mi klávesnice pořád vrací a přepíná zpět na klávesnici Applu. Poradíte někdo co s tím?


Offline - Junior Profil 
28. 3. 2023 08:21 Odeslat příspěvek
Ty jo tak soustředění mi přijde docela jako overkill a haptiku zase neuslyším v kuchyni. Tohle mi přijde tedy ultra nedomyšlené. Stejně jako vypnutí zvuku odesílající SMS společně s příchozí. Tohle jsou právě ty věci, co u iPhone hrozně iritují. Dneska jsem dostal Whatsapp píp pecku do uší i přes AirPody.

Domin7: Mám stejný problém. Apple klávesnice s ' je hrozná a tmavý Gboard ladí a funguje lépe. V Chrome mi ale černá jako default funguje. Nepřišel jsem na to, co ji přepíná zpátky. Mám domněnku, že to je nějaká nekompatibilní aplikace, kde se zobrazí pouze iOS klávesnice a pak v další aplikaci už není default Gboard.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
5. 4. 2023 15:21 Odeslat příspěvek
Funguje vám po aktualizaci na 16.4 korektně app počasí? Resp. Widget této app?


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2023 15:29 Odeslat příspěvek
Ne, pořád vypadává a musím to refreshovat. Funguje až když to otevřu (náhled nic nezobrazuje). Někde jsem zahlédl, že měl být bug a "vyřešen", ale moc to tak nevypadá.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 4. 2023 16:13 Odeslat příspěvek
Je toho všude dost. Apple má s apkou problém. Měla by dorazit 16.4.1.
https://www.letemsvetemapplem.eu/2023/04/05/komedie-pokracuje-apple-ani-napodruhe-nedokazal-opravit-pocasi-nejen-na-iphonech/


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2023 16:28 Odeslat příspěvek
Stejně je imho přesnější Foreca.


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2023 16:34 Odeslat příspěvek
Já bych si nejradši přidal Google widget z Androidu, co byl na Pixelu. Ten byl skvělý.


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2023 18:47 Odeslat příspěvek
Mufinmufi píše
Ne, pořád vypadává a musím to refreshovat. Funguje až když to otevřu (náhled nic nezobrazuje). Někde jsem zahlédl, že měl být bug a "vyřešen", ale moc to tak nevypadá.

https://www.apple.com/cz/support/systemstatus/


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
8. 4. 2023 16:15 Odeslat příspěvek
Tak už je aktualizace 16.4.1, tak ta to snad opraví.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další stránka
Stránka 20 z 23 [ Příspěvků: 331 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies