MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

PROSÍM POMOC - Vytažení fotek ze zablokovaného iPhonu

Offline - Junior Profil 
20. 11. 2022 19:09 Odeslat příspěvek
No já bych přece jen něco dodal. Ten 50GB cloud stojí měsíčně 25kč, to je s bídou na instantní kafe z automatu. Opravdu není lepší si to zaplatit? Navždy bez starostí.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 11. 2022 15:56 Odeslat příspěvek
Děkuji za informace

speciálně pro konspiratory a AttaliaCZ: pokud to mám rozepsat,mobil sloužil celé rodině hlavně na focení, kód nebyl vyžadován minimálně rok co jsme ho využívali, v noci se pak automaticky spustila aktualizace (to se nám jindy nestalo), po dětech to ráno chtělo zadání kodu, napsali tam kod co použivame jinde, nicméně kod pak nefungoval


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2022 16:25 Odeslat příspěvek
Já to pořád nechápu, po aktualizaci to chce původní kód, pokud nebyl iPhone celou dobu vypnutý a aby děti kód změnily, musely by ho zadat 2x, tím pádem jsou asi dost uvědomělé, aby ti ten nový kód sdělily :D

Tady je na 99.9999% jasné, že se chceš někomu nabourat do iPhone, kort u nově založeného účtu tady :D

Prostě se smiř s tím, že se do toho telefonu nedostaneš. Pokud je již zablokovaný, jediná možnost jak ho zprovoznit je režim zotavení přes PC/MAC, ale tím dojde k jeho vymázání.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 18 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies