MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

PROSÍM POMOC - Vytažení fotek ze zablokovaného iPhonu

Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 11. 2022 17:49 Odeslat příspěvek
Bohužel jsem neměl zálohovaných 60 GB fotek a děti nevědomkem přenastavili bezpečnostní kod, po 10ti zkouškách, kdy jsem se modlil aby se to odemklo, se nám to čekatelně zablokovalo.

Pro rejpaly, co stejně nepomůžou - Ano vím!, již vše musím zálohovat na cloudu a platit

A teď pro ty chytřejší - nevíte někdo, PROSÍM o nějaké možnosti, jailbreaku, programu atp. jak z toho ty fotky dostat, jsou to 3 roky našeho života.

Apple podpora samozřejmně říká, že to nejde, Data Help atp. také neumí.

případné info klidně i do emailu petr.riha1974@seznam.cz - rád i za pomoc zaplatím
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
19. 11. 2022 18:36 Odeslat příspěvek
Zadny zpusob neexistuje – logicky by se pak někdo jiny, pri ztrate telefonu, mohl dostat k tvym datum.

Ale zase na druhou stranu, lepsi prijit o 60 GB fotek nez pozdeji o 100 GB. Na cloud zalohovat nemusíš. Stačí jednou za cas, treba 1x mesicne, to pripojit k PC a jednoduše zkopírovat. Jakýkoliv cloud je ale samozrejme lepsi.


Offline - osobne Profil 
19. 11. 2022 18:48 Odeslat příspěvek
A to se to po 10 pokusech blokne nafurt?


Offline - Pokročilý Profil 
19. 11. 2022 21:19 Odeslat příspěvek
Co já vím, tak to dokázala prolomit nějaká izraelská firma na zakázku FBI. Šlo o medializovaný případ telefonu iPhone 5c mrtvého teroristy. Tuším, že se mluvilo o řádově miliónech USD za zakázku, takže to asi nehodláš investovat.
Jiná cesta známa není...


Offline - Junior Profil 
20. 11. 2022 10:48 Odeslat příspěvek
Mě by zajímalo jak může dítě nevědomky přenastavit kód...dostat se do té nabídky a zadat 2x po sobě stejné :D


Offline - osobne Profil 
20. 11. 2022 10:53 Odeslat příspěvek
Spíš je dost ujeté, že je jen 10 pokusů a pak už nic? Proč není po 10 pokusech např. časový zámek, aby byl po nějaké době povolen další pokus?


Offline - Pokročilý Profil 
20. 11. 2022 10:56 Odeslat příspěvek
APPLE to má dobře pojištěné. S tím se opravdu už nic neudělá.
Samozřejmě pán už dobře ví, že nezálohovat není dobrý nápad. Za chyby se holt platí.


Offline - Junior Profil 
20. 11. 2022 11:01 Odeslat příspěvek
Lidé se dělí na ty, co JEŠTĚ nezálohují, a ty co UŽ zálohují. Zlomovým okamžikem bývá právě ztráta nějakých dat. Mě to naštěstí potkalo už před více jak 25 lety … :D


Offline - Pokročilý Profil 
20. 11. 2022 11:06 Odeslat příspěvek
JJ, taky se mi to stalo, naštěstí jsem přišel jen o fotky za 2 roky. Ale byl jsem v USA a Mallorce, jenže to ještě nebyl iCloud. A zálohoval jsem tak důkladně, až jsem "přetáhl nápřah". Vymazal jsem původní zálohu a novou asi pak omylem taky, ptz. jsem se domníval, že to mám uložené jinde.. :D


Offline - osobne Profil 
20. 11. 2022 11:12 Odeslat příspěvek
No mě by ztráta fotek nevadila tak, jako ztráta mobilu. To se nemůže přihlásit ani do apple účtu a odblokovat mobil?


Offline - Pokročilý Profil 
20. 11. 2022 11:17 Odeslat příspěvek
Stačí jen uvést do továrního nastavení a je to. Jen se přijde o vše nezálohované.


Offline - osobne Profil 
20. 11. 2022 17:04 Odeslat příspěvek
Tak to je OK.


Offline - Junior Profil 
20. 11. 2022 18:13 Odeslat příspěvek
jjrr píše
No mě by ztráta fotek nevadila tak, jako ztráta mobilu. To se nemůže přihlásit ani do apple účtu a odblokovat mobil?


Žádný mobil neztratíš. Prostě ho uvedeš do továrka a funguješ dál. Ale k datum se samozřejmě nedostaneš. Proto tam není neomezeně pokusů.

Stejně ten příběh je podivný. Aby se děcko dostalo do telefonu, musí znát ten původní kod. Pokud byl telefon náhodou odemknutý, pro změnu kodu stejně musíte zadat původní kód. Nevidím jediný duvod, proč by dítě mělo znát kod k telefonu. Takže bych chtěl vidět děcka, co znají kod a NEVEDOMKY vlezou do Nastaveni -> Face ID a kod a NEVEDOMKY kliknout na Změnit kod zamku, nevědomky zadají původní a 2x nový a pak ho zapomenou...

Jsem zlej, ale vůbec mi není pána líto... pokud je příběh pravdivý, neobtěžuje se zálohovat 60 GB fotek a videí (tři roky života!), decka maji pristup k telefonu, dokonce znají i kod...


Offline - osobne Profil 
20. 11. 2022 18:30 Odeslat příspěvek
No nevim, sice nemám apple, ale předpokládám, že je to obdobné jako na androidu, tedy že může být telefon provozován normálně bez zamykání kódem. A pokud mu tam děti prostě jen to zamykání kódem aktivovali, tak žádný předchozí kód nepotřebovali, dali tam rovnou ten svůj kód. A museli ho dát dvakrát po sobě, takže by ho měli znát?


Naposledy upravil jjrr dne 20. 11. 2022 18:31, celkově upraveno 1


Offline - Pokročilý Profil 
20. 11. 2022 18:30 Odeslat příspěvek
No ať je to pravda, nebo to dotyčný jen kamufluje, nemění se nic na tom, že data z telefonu nedostane.
Tím bych to tu asi uzavřel, není totiž dále co řešit, pak už je to jen mlácení prázdné slámy.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 18 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies