MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Android - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
17. 6. 2010 17:44 Odeslat příspěvek
Android

Android je dominantní OS na mobilním trhu (>88% podíl) vyvíjený společností Google, Inc.

Jedná se o bezplatný OS původně postavený na jádru Linuxu, který ačkoli je open-source, pro jeho komfortní využívání jsou nezbytné (a výrobci telefonů běžně automaticky přibalené) služby Google, které již open-source nejsou.

https://www.android.com/



Naposledy upravil mople71 dne 10. 10. 2019 23:21, celkově upraveno 2

restrukturalizace

Poslední příspěvek


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Junior Profil 
18. 6. 2010 16:48 Odeslat příspěvek
tohle téma jsem taky potřeboval, mám taky pár otázek, za každou odpověď děkuji...( vodafone 845)

- jsou aplikace i na qvga ??? pojede základ jako skype, nimbuzz opera ??
- je nutné mít google účet ?
-stabilita systému, je doladěnej 2.1 ??


Offline - Junior Profil 
18. 6. 2010 17:24 Odeslat příspěvek
Díky za odpoved. A jde nejak, pokud by jsem si vybral HTC Hero neoficialni cestou do nej dostat Android 2.2 ? Jestli jo, tak zvladl by to i normalni clovek, kterej se o nejake botovani atd... nezajima ? Dik.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 6. 2010 18:07 Odeslat příspěvek
fotka na pozadi je roztazena na vsechny tri obrazovky (G1) posouva se pri rolovani stejne jako default pozadi.


Offline - Junior Profil 
18. 6. 2010 19:06 Odeslat příspěvek
jojo... toto sem potreboval vedet, dik


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 6. 2010 22:32 Odeslat příspěvek
google účet není potřeba na "normální" používání telefonu (mám-li mluvit o svém HTC Desire), ovšem pokud chceš využívat Android Market, tak google účet potřeba je


Offline - Junior Profil 
19. 6. 2010 05:40 Odeslat příspěvek
Jo jo a jak je to s tím androidem 2.2 šel by nějakou neoficiální cestou nahrát do Hera ?


Offline - Junior Profil 
19. 6. 2010 11:11 Odeslat příspěvek
prosím vás pojede něco na qvga ?? jde mi hlavně o operu, nejakej ten skype a icq, a jestli tam půjde na tom rozliseni facebook widget....dekuji za kazdou odpoved


Offline - Junior Profil 
19. 6. 2010 13:36 Odeslat příspěvek
jojo to ti pujde jinak dik SKK1903


Offline - Junior Profil 
19. 6. 2010 15:22 Odeslat příspěvek
dík za info, dají se i aplikace s příponou .apk nahrát třeba přímo na kartu ?? a z tama nainstalovat ?? četl jsem, že je problém, že vývojaři třeba nezaškrkli rozlišení qvga a pak se nezobrazí v android marketu, a že v telefonu jdou


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 6. 2010 16:58 Odeslat příspěvek
Já jsem na svém Desire s aplikacemi z Matketu neměl nikdy problém, ať už co se rozlišení či stability týče. Funguje to. A aplikace jdou tahat z netu a následně nahrávat přímo na kartu z níž lze aplikace instalovat ale nejdřív se musí v nastavení povolit instalace z neověřených zdrojů (tj.mimo Market) :-)


Offline - Junior Profil 
19. 6. 2010 17:50 Odeslat příspěvek
ok dík, chci vodafone 845 a to má právě pouze qvga rozlišení


Offline - Junior Profil 
20. 6. 2010 13:47 Odeslat příspěvek
No nevím , nevím jestli ti na tom Vodafon ale pujdou vsechny hry ... :hm


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2010 14:55 Odeslat příspěvek
Tak hry nemusím, z toho už jsem vyrostl, ikdyž sem tam neco zahraju. Potřebuji jen výše zmíněné aplikace jinak nic. Telefon chci abych si co nejlevnej vyzkoušel android.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 92  Další stránka
Stránka 1 z 92 [ Příspěvků: 1370 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies