MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Android - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
24. 7. 2022 16:34 Odeslat příspěvek
Na historickém HTC jsem měl obdobnou aplikaci tap tap nebo tak nějak to bylo. Akorát to relativně dost snižovalo výdrž, tak mohu zkusit, jak si to povede na tabletu.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
24. 7. 2022 18:26 Odeslat příspěvek
aplikace na dvojité poklepání jsem zkoušel vícero, ale všecko to žralo moc baterku a tak jsem pak našel tu na mávnutí a s tou jsem spokojen


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2022 07:27 Odeslat příspěvek
Ahoj, před 2 lety jsem z Google play instaloval chmu radar srážky. Teď to nemůžu v Google play najít. Aplikace skončila? Má náhradu od chmu? Jakou? Díky předem za radu.


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2022 07:41 Odeslat příspěvek
Na srážky používám Meteor od Androworks a docela spokojenost.


Offline - osobne Profil 
27. 7. 2022 07:43 Odeslat příspěvek
Meteor.

Obrázek


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2022 07:44 Odeslat příspěvek
Není tohle co hledáš?

https://www.google.com/url?sa=t&source= ... gjtoZ26JvH


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2022 08:24 Odeslat příspěvek
Vyřešeno. Meteor. Díky


Offline - Pokročilý Profil 
24. 9. 2022 17:31 Odeslat příspěvek
Je normální, že na telefonu s relativně čistým androidem, Motorola, jde z uzamčené obrazovky stáhnout lištu nástrojů, vypnout NFC, BT a dokonce zapnout režim letadlo? V nastavení je sice jedna volba “Zobrazit ovládací prvky zařízení”, ale chová se to pořád stejně, je to bug mýho telefonu, nebo vlastnost androidu? Telefony s nádstavbama to mají vyřešený.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 9. 2022 18:07 Odeslat příspěvek
Tohle lze i u čistého androidu. Měl jsem vždy Motoroly a teď Pixel a do stavové lišty se bohužel dostat lze i u zamkleho přístroje.


Offline - Junior Profil 
24. 9. 2022 18:11 Odeslat příspěvek
Umidigi F3 android 10 asi čistý... Lze se dostat do horní listy a měnit nastavení


Offline - Pokročilý Profil 
24. 9. 2022 18:48 Odeslat příspěvek
Díky za rychlé reakce, to je teda pěkně nedomyšlený. Najdu mobil, dám letadlo a funkce najít má smolíka. Tohle nechápu. Nebo zapnu NFC a jdu nakupovat…


Offline - Junior Profil 
24. 9. 2022 19:22 Odeslat příspěvek
Nejde to, ak mas zapnutu ochranu mobilu - odtlacok, sken tvare, kod, pin...


Offline - Junior Profil 
24. 9. 2022 20:04 Odeslat příspěvek
mám gesto a jde to.


Offline - Junior Profil 
24. 9. 2022 20:15 Odeslat příspěvek
Gesto nie je ochrana mobilu.


Offline - osobne Profil 
24. 9. 2022 21:41 Odeslat příspěvek
Já mám gesto a např. NFC jde z lišty vypnout, ale nejde zapnout, vyžádá si to před zapnutím gesto, Samsung Flip3 s Androidem 12. Navíc s NFC nešlo platit s vypnutým nebo zamknutým displejem u žádného mobilu, co jsem kdy měl.
Bluetooth si vyžádá gesto při vypnutí i zapnutí.
Funkci letadlo jsem z lišty smazal, v životě jsem to nepoužil, takže nevím, zda to tak funguje nebo ne.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Další stránka
Stránka 89 z 92 [ Příspěvků: 1370 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies