MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Android - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
18. 8. 2018 07:40 Odeslat příspěvek
Tak už jsem na to přišel. Nemusí se nic nového instalovat, veškeré změny ikon lze provádět po přihlášení v telefonu na svůj účet HUAWEI ID, tam už ta volba je asi v devíti možnostech. :-)
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 9. 2018 15:14 Odeslat příspěvek
Dobrý den vážení, jsem trochu postarší uživatel nových “hraček” a nyní jsem se dostal do potíží, které neumím vyřešit. Nově mám Alcatel 3c 5026D s Androidem 7.0. Umí to tolik věcí, že se mi z toho točí hlava a nejhorší je, že při hledání pomoci v nápovědách text přesně nesouhlasí s tím, co vidím na mém zařízení a když ano, tak po pár řádcích nevím co čtu. Je tam pro mne tolik odborných termínů, že se v tom naprosto nevyznám. Novým problémem je, že se mi buď mým zásahem přímo nebo nevědomky spouští “hlasový vyhledávač” vždy, když je třeba napsat nějaký text. Je jedno, jestli to je při tvoření nového kontaktu, psaní SMS nebo textu do vyhledávání. Tím jsou všechny a jistě ještě některé jiné vyřazeny z používání. Popsat vizitku do kontaktů hlasovým vyhledávačem se mi ještě nepodařilo. Uzavřít aplikaci křížkem na jejím panelu nefunguje. Problémem se zabývám již 3 dny, ale výsledek žádný. Prosím, zda by někdo z vás neměl řešení a mohl mi pomoci. Nejraději bych využil konzultaci telefonem. Mail je runstuk@atlas.cz. Děkuji předem V.R., HK


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2018 13:30 Odeslat příspěvek
Runstuk -Pokud jste u nějakého velkého operátora, O2, t-mobile, vodafone zkusil bych to jako zákazník na jejich pobočce. Většinou jsou ochotni pomoci uživatelům méně zdatným.


Offline - Pokročilý Profil 
7. 9. 2018 08:16 Odeslat příspěvek
runstuk: Odhadoval bych to na nejakou funkci pro nevidome a to byva v nastaveni a usnadneni.


Offline - Junior Profil 
7. 9. 2018 16:22 Odeslat příspěvek
Nastavení telefonu - jazyk a zadávání - jazyk vstup - hlasové vyhledávání - hlasový výstup VYPNOUT


Offline - Moderátor Profil 
22. 9. 2018 09:50 Odeslat příspěvek
Jak jsou na tom výrobci s bezpečnostními aktualizacemi u Androidu?

https://svetandroida.cz/vyrobci-s-bezpe ... i-android/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 9. 2018 18:27 Odeslat příspěvek
Dobrý den. Chci synovi (8let) založit účet u Google. Při zakládání jsem se prokousal až k tomu že po mně Google chce informace o mojí platební kartě. Ty jim ale nechci dát. Je nějaká možnost jak založit dětský účet a nedávat jim informace o mojí platební kartě? Děkuji za odpovědi.


Offline - Junior Profil 
22. 9. 2018 18:41 Odeslat příspěvek
Platební kartu zadávat není povinnost,tento krok lze přeskočit.


Offline - Pokročilý Profil 
22. 9. 2018 18:41 Odeslat příspěvek
Tak za prvé, účet u Google lze samozřejmě založit bez platební karty, prostě dáš přeskočit, za druhé účet u Google podle jejich podmínek může mít pouze osoba starší 13 ti let.


Offline - Junior Profil 
22. 9. 2018 19:54 Odeslat příspěvek
Dobrý večer,nenavýšili to ze 13let na nějaký vyšší věk?Ptám se protože mojí neteři účet google blokli :/ Musím říct,že nedělá nic co by mohlo vadit jak googlu,tak ostatním :-)


Offline - Pokročilý Profil 
22. 9. 2018 21:06 Odeslat příspěvek
Možná x špatných pokusů o přístup do mailu.


Offline - Administrátor Profil 
23. 9. 2018 07:52 Odeslat příspěvek
Nebo porušování podmínek, např. lechtivé fotky / videa uložená na Google Drive. Například OneDrive tohle neřeší.


Offline - Junior Profil 
29. 9. 2018 08:18 Odeslat příspěvek
Zdravím, existuje u androidu 6 nějaký systémový způsob (kromě vypínání WiFi či promazávání uložených hotspotů), jak zabránit automatickému připojování k některým WiFi hotspotům?


Offline - Moderátor Profil 
8. 10. 2018 19:28 Odeslat příspěvek
Sociální síť Google+ končí! Důvodem je závažná chyba zabezpečení
https://svetandroida.cz/socialni-sit-google-konec/

https://www.smartmania.cz/dejte-posledn ... -unik-dat/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 10. 2018 14:22 Odeslat příspěvek
Proč se mi v kalendáři v telefonu ani v tabletu nesynchronizují upomínky v calendar.google s datem po r. 2020? (Samsung Alpha a Galaxy Tab A6) Díky
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 92  Další stránka
Stránka 84 z 92 [ Příspěvků: 1370 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies