MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Užitečné aplikace na OS Android - tipy

Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 5. 2014 14:22 Odeslat příspěvek
Ahoj, udelali jsme novou aplikaci, zatim beta, ktera by mela v podstate slouzit pro komunitni nakupy. Tzn. kazdy by si tam mel mit moznost vybrat "role" (geek nebo treba cestovatel) nebo kategorie, ktery ho zajimaji, pripadne sledovat firmy, znacky a od nich dostavat zajimavy nabidky, pozvanky, kupony nebo vernostni karty. Zajimavy na nasi apce krom podpory velmi podrobny personalizace a komunit je i to, ze umoznuje vytvaret pomerne slozity vztahy, treba pozvanka na prednasku, kde uzivatel ziska nejaky bonus na nakup knihy o tematu , nebo sleva od firmy A, kde nasledne dostanu slevu do firmy B. Zatim je to beta a testujem technologii, budu moc rad, kdyz si aplikaci zkusite, pripadne reknete ktere role/komunity by jste tam chteli - jake firmy nebo benefity. Za kazdej napad nebo pripominku budem radi a budem se snazit ji v ramci moznosti zapracovat.

Apka je ke stazeni tady

https://www.happyfeed.com/stahnout-aplikaci

Dik Honza
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
26. 6. 2014 08:56 Odeslat příspěvek
Neví někdo o androidí aplikaci, která by posílala polohu mobilu na jiný mobil s Androidem ?


Offline - Android Maniak Profil 
26. 6. 2014 09:32 Odeslat příspěvek
tasker - aspon tedy jsem si v taskeru danou aplikaci napsal,nicmeně jde to i tak že si to udělaš jako task...Otazka je jestli za tasker daš kilo,druha otazka jestli tasker na tebe nebude moc hardcore - za kilo stojí,umí všechno,přesněj neskutečnou hromadu věcí,hardcore je jednoznačně.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 2. 2015 10:19 Odeslat příspěvek
Ahoj fandové Android,
vytvořil jsem aplikaci funkčně podobnou Ubuntu Edge s tím rozdílem, že používám pouze operační systém Android. Díky této aplikaci můžete používat telefon jako desktopové PC, ale přitom všechny funkce telefonu zůstanou zachované.

Je možno vytvářet a editovat soubory stejným způsobem jako na normálním počítači, stejně tak můžete prohlížet internet, sledovat videa či použít Váš telefon jako multimediální centrum.

Pro více informací se můžete podívat na moje video na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=zdr9NljaGTU

A další informace možno najít na mém Indiegogo projektu: https://www.indiegogo.com/projects/revo ... /x/9539460

Pokud se Vám projekt líbí, můžete mě podpořit a nebo jen o tom říct kamarádům. Moc rád bych, aby každý měl možnost použít svůj telefon jako standardní počítač.

Pro další informace mě můžete kontaktovat
Pavel Košťál


Offline - Junior Profil 
1. 2. 2015 11:41 Odeslat příspěvek
Hodně slušný :)


Offline - Trvalý BAN Profil 
1. 2. 2015 12:43 Odeslat příspěvek
To určitě vyzkouším, zrovna mi odešel stolní počítač.

A to video, to mě prostě dostalo :mrgreen:


Offline - Junior Profil 
1. 2. 2015 13:02 Odeslat příspěvek
Pres co propojim monitor, mys a klavesnici s telefonem?


Offline - Junior Profil 
1. 2. 2015 13:45 Odeslat příspěvek
hodne slusny .. video super :-D



Naposledy upravil myšpulín dne 2. 2. 2015 16:44, celkově upraveno 1

téma promazáno od OT a flame



Offline - Android Maniak Profil 
26. 2. 2015 11:17 Odeslat příspěvek
http://repo.xposed.info/module-overview
bezkonkurencni zalezitost pro rootle telefony


Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 8. 2015 22:49 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
je aplikace která umožní v mobilu používat Thunderbird? děkuji za odpověď


Offline - Poslední varování Profil 
1. 9. 2015 06:30 Odeslat příspěvek
hmm stačilo zadat v google
thunderbird android
a jeden z výsledků
https://play.google.com/store/apps/deta ... sync&hl=cs


Offline - Junior Profil 
20. 12. 2015 12:16 Odeslat příspěvek
Zamýšlím chození s mobilem do lesa na kešky, takže klasicky budu mít někdy ruce od bahna, což je moc úžasné pro obrazovku mobilu. Takže jsem šel kouknout po nějakém krytu, vlastně jej sháním už nějakou chvíli. Love Mei kryt to bohužel nebude, ten na můj Samsung Galaxy J5 asi nebude vyroben. Tak jsem našel u Vodafonu pouzdro, které bych mohl používat i pro jízdu na kole. Jenže ouha, to pouzdro bylo moc malé. Tak jsem hledal jinde a už už bych byl spokojen, ale pak jsem vyzkoušel s tím krytem zavolat. A ejhle, mobil se ovládá perfektně, ale jak volám, tak zhasne obrazovka. Tak to teda ne - přece nebudu v přírodě otevírat pouzdro...

Poradíte mi na to nějakou aplikaci, která tuhle věc odstraní? Minimálně v situaci, že budu mít to pouzdro, by se mi hodilo vidět, jak dlouho už volám a taky mít možnost vidět tlačítko pro ukončení hovoru...


Offline - Junior Profil 
22. 12. 2015 22:10 Odeslat příspěvek
To je práce proximity senzoru. Je to proto abys uchem při volání neovládal displej. Jestli ti obal hází pro senzor falešný odrazy tak to těžko obejdeš jinak, než že v místě senzoru vysřihneš dírku.


Offline - Android Maniak Profil 
22. 12. 2015 23:09 Odeslat příspěvek
ale jo jde to obejit jinak - podminka - hovor, prijaty, volany, akce display on a on zustane zapnuty po dobu hovoru, nejen pri prijmuti,jde tam vlozit i podminku pro sensor explicitne,neni nutneJako vzdy a jako vse to umi tasker.Takze najit alternativu jednorazovou co umi totez a dela totez.Tasker toto dela jen mimochodem jako jednu z miliardy veci, tam si proste podminky sam pises.


Offline - Junior Profil 
3. 3. 2016 09:26 Odeslat příspěvek
Nevíte někdo prosím o aplikaci, která by oznámila pipnutím celou hodinu? Díky
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další stránka
Stránka 10 z 14 [ Příspěvků: 196 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies