MobilMania.cz

Přihlásit se




Odebrání aplikace z aktualizací

Offline - Junior Profil 
30. 1. 2021 14:37 Odeslat příspěvek
Ahoj,

sem si skoro jist že to nejde, ale třeba někdo zná nějakou kličku. Jelikož vývojáři poslední aktualizací totálně překopali a zprasili můj oblíbený přehrávač hudby, nainstaloval sem zpět předchozí verzi. Teď mi ale samozřejmě nabízí aktualizaci na novější. Automatické aktualizace mám zakázané, ale potřeboval bych se zbavit té nabídky updatu aplikace v seznamu dostupných aktualizací. Už jenom kvůli tomu abych na ni omylem neklikl, nebo mohl dát v klidu "aktualizovat vše". Lze to nějak? Díky:)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
30. 1. 2021 14:47 Odeslat příspěvek
Nejde. Na to si zvykneš, já mám takových aktualizací aplikací víc, co odmítám, vyžadují aktualizaci snad několikrát tydně. Hlavně Google fotky a youtube.


Offline - Junior Profil 
30. 1. 2021 15:03 Odeslat příspěvek
dík, myslel sem si to, škoda..


Offline - Junior Profil 
30. 1. 2021 16:38 Odeslat příspěvek
hgfdsa píše
Nejde. Na to si zvykneš, já mám takových aktualizací aplikací víc, co odmítám, vyžadují aktualizaci snad několikrát tydně. Hlavně Google fotky a youtube.

Nemoze nic "vyzadovat". Zaklad je zakazat Playstoru notifikacie a potom uz len dat pozor a pri manualnej aktualizacii na neziaduce appky nekliknut.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 1. 2021 17:22 Odeslat příspěvek
Pokud máš root a Magisk lze to pomocí Magisk modulu Detach.
https://forum.xda-developers.com/t/modu ... s.3447494/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies