MobilMania.cz

Přihlásit se

Xiaomi Redmi3 - nelze se připojit k účtu

Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 1. 2017 09:33 Odeslat příspěvek
Zdravím, jistě zde již toto téma je, takže se omlouvám za založení nového.
Na telefonu Xiaomi RedMi3 se nelze přihlásit k účtu Google. Při spuštění Google Play napíše, že se nelze připojit k účtu. Gmail funguje normálně, synchronizace kontaktů taky. Google Play nefunguje.
Po provedení továrního nastavení funguje cca 3 dny, poté opět nefunguje.

Zkoušel jsem nastavit Google DNS - nepomohlo, zkoušeno na 3 různých Wifi, na datovém přenostu přes SIM a nepomohlo. Ostatní telefony se na těch WiFi připojí bez problémů.

Jediné, co jsem našel na netu, tak úpravy hosts v rootu karty - pro úpravu je potřeba rootnout telefon, což se mě nechce (všechny telefony cca 4měsíce staré).

Děkuji za jakékoli rady.
Poslední příspěvek

Offline - Pokročilý Profil 
9. 1. 2017 09:44 Odeslat příspěvek
Kde s koupil? Pokud z Číny , je normální telefon rootnout a zbavit se cinanskeho balastu-stránky českého mui

Naposledy upravil polda dne 9. 1. 2017 13:50, celkově upraveno 1

Offline - Android Maniak Profil 
9. 1. 2017 12:35 Odeslat příspěvek
Rootnuti se bat nemusis u xiaomi jde provyst unroot bez problemu.A provozovat xiaomi nerootly ? A jeste k tomu s puvodni rom ? Dobrou chut,za takovy zazitek by mi museli ti patlalove z xiaomi posilat mesicni rentu

Offline - Junior Profil 
9. 1. 2017 13:16 Odeslat příspěvek
Ja koupil zname xiaomi redmi 3s v mall.cz pred vanoci. Jen jsme provedli upgrade na miui 8 a pouziva do ted a maximalni spokojenost. Nevim co je tam za rom ale vse funguje jak ma a hlavne mnohem svizneji....

Offline - Pokročilý Profil 
9. 1. 2017 13:52 Odeslat příspěvek
To už je český,origo čínský jsou pro číňany proto potřebuji nejdřív přehrát.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 1. 2017 15:13 Odeslat příspěvek
polda píše
Kde s koupil? Pokud z Číny , je normální telefon rootnout a zbavit se cinanskeho balastu-stránky českého mui

Všechny jsem kupoval na CZC.cz.
Je tam MIUI tuším verze 7.5.2.0 - takže vyzkouším novější verzi, snad to pomůže.

Offline - Junior Profil 
9. 1. 2017 19:46 Odeslat příspěvek
no jo, czc.cz se velice pohoršil, mám s něma poslední dobou velice špatné zkušenost, už nikdy tento obchod, Meta

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies