MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Google Pay v ČR a SK

Offline - Junior Profil 
16. 8. 2021 20:24 Odeslat příspěvek
Zdravím.
Do svého Google účtu jsem si přidal platební kartu firmy, pro kterou pracuji. Budu s ní nakupovat aplikace v Google Play, které k práci potřebuji. Od těchto nákupů aplikací ale potřebuji daňové doklady (faktury). V nápovědě Google jsem se dočetl, že v záložce Nastavení se přidá DIČ a potom lze v transakcích stáhnout PDF fakturu z daného nákupu aplikace. Já jsem ale ve svém účtu políčko DIČ nenašel. Kde konkrétně to mám hledat?
Díky.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 4. 2023 17:17 Odeslat příspěvek
Může mi někdo pomoci? Měl jsem v Peněžence kartu Č.Sp.,a platby fungovaly.S obtížemi jsem přidal 2 další karty, ale najednou nemůžu platit vůbec.Ikona NFC zůstává orámovaná oranžově a ne modře, jako když funguje. Myslím, že mám všechno povolené a nic mě už nenapadá.
A ještě klasický problém -nefunguje mi vzdálená spoušť fotoaparátu na hodinkách Huawei GT 3 Pro, myslel jsem, že Harmony s Androidem v této oblasti už nemá problém.I zde jsem zkusil všechno povolit, ale stále se objevuje - Nelze načíst, Aplikace Fotoaparát není k dispozici. Odemče se sice obrazovka,ale dál nic. Má někdo řešení? Díky.


Online - Pokročilý Profil 
27. 4. 2023 17:54 Odeslat příspěvek
Vypnuté Bluetooth?


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2023 20:37 Odeslat příspěvek
Vypnuté NFC?


Offline - Moderátor Profil 
23. 6. 2023 20:18 Odeslat příspěvek
Platby přes NFC budou rychlejší, jednodušší a opravdu bezkontaktní.
Chystá se pět zásadních inovací
https://mobilmania.zive.cz/clanky/platb ... fault.aspx
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Stránka 15 z 15 [ Příspěvků: 215 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies