MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Android auto

Offline - Junior Profil 
21. 12. 2019 18:47 Odeslat příspěvek
M8m Noto G5 plus (Android 8.1), chtěl jsem na něj nainstalovat Android Auto.
- Stáhnu z apk miror, nebo apk pure,
- Chrome (či správce souborů) mne upozorní na případné riziko, povolím instalaci
- instalace za chvíli skončí s hláškou "Aplikaci nelze nainstalovat"
- z apkmirro jsem stahoval verzi arm64-v8a - což by snad mělo být dobře
Nějaký nápad jak dostat Android Auto do toho mobilu?
Díky
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 12. 2019 08:51 Odeslat příspěvek
Změnit prostředí na angličtinu, nainstalovat a poté opět možno změnit nastavení na české - takhle to funguje u mě (Huawei MediaPad M5). Na S10+ se mi to nainstalovalo samo v rámci upgrade na A10


Offline - Junior Profil 
22. 12. 2019 15:21 Odeslat příspěvek
Bohužel, vyzkoušeno - jediná změna - ten nápis je anglicky :-(


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 12. 2019 10:51 Odeslat příspěvek
Tak pak ještě zkusit jinou verzi, pomocí https://play.google.com/store/apps/deta ... .droidinfo zjistit typ procesoru a podle toho stahovat. Někdy taky pomůže stáhnout starší verzi...


Offline - Junior Profil 
23. 12. 2019 12:55 Odeslat příspěvek
https://www.apkmirror.com/apk/google-in ... -download/ , zkus tento odkaz, dědek


Offline - Junior Profil 
23. 12. 2019 20:09 Odeslat příspěvek
Pánové děkuji - super - metynuv odkaz funguje


Offline - Junior Profil 
24. 12. 2019 11:53 Odeslat příspěvek
šak sem instaloval do tusona, tož eště aby nefungoval, dědek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 2. 2020 19:21 Odeslat příspěvek
Ahoj, naistaloval jsem AA. Ale po několika dnech používání mi přestal číst zpravy v češtině. Asi jsem prolezl už veškeré nastavení jazyka a vážně nevím.Čte prostě anglicky . Nevíte kde problém?
Díky


Offline - Junior Profil 
7. 4. 2020 08:02 Odeslat příspěvek
Dnes mi poprvé vyskočila aktualizace AA v Google play, to už je oficiálně v cz?


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2020 23:19 Odeslat příspěvek
Některé telefony s Android 10 (Samsung) mají Android Auto instalované a běžně se aktualizuje, aktuálně je tam verze 5.2 z půlky března.

Ale pro čtení zpráv slouží Google Assistant. Tam je to fakt podivné, s Android 9 a AA staženým jako APK a instalovaným ručně GA byl schopen číst SMS česky. S AA předinstalovaným v Androidu 10 v Samsung telefonech (S10+, S20+) je čte anglicky, AA přitom ale stále rozumí části českých hlasových povelů (přehrávání hudby, navigace) a samotné menu má česky.

Na to, jak GA a čtení zpráv přepnout zpět do češtiny pod Androidem 10 jsem nepřišel.

Někdo ano?


Offline - Junior Profil 
17. 4. 2020 08:30 Odeslat příspěvek
Funguje Android auto na telefonech HUAWEI bez Google Služeb (GMS)? Bude fungovat aspoň WAZE? :-l

Vyzkoušel někdo?

-- 17. 4. 2020 09:31 --

Radek.Hulan píše
Některé telefony s Android 10 (Samsung) mají Android Auto instalované a běžně se aktualizuje, aktuálně je tam verze 5.2 z půlky března.

Ale pro čtení zpráv slouží Google Assistant. Tam je to fakt podivné, s Android 9 a AA staženým jako APK a instalovaným ručně GA byl schopen číst SMS česky. S AA předinstalovaným v Androidu 10 v Samsung telefonech (S10+, S20+) je čte anglicky, AA přitom ale stále rozumí části českých hlasových povelů (přehrávání hudby, navigace) a samotné menu má česky.

Na to, jak GA a čtení zpráv přepnout zpět do češtiny pod Androidem 10 jsem nepřišel.

Někdo ano?


Máš někde seznam českých povelů pro hudbu nebo WAZE? Stále raději mluvím ENG. Ale jestli se už ovládání posunulo, sem s tím. :)


Offline - Junior Profil 
17. 4. 2020 08:42 Odeslat příspěvek
Hudba: "Přehrát autor/album"
Waze: "Navigovat adresa"
Telefon: "Volat jméno" ... toto sice občas odpoví, že nemůže najít, ale vytáčí to..


Offline - Junior Profil 
18. 5. 2020 15:13 Odeslat příspěvek
Můžete mi někdo prosím poradit, kde teď v telefonu najdu menu android auto? Ikona zmizela, je někde už v nastavení (po vyhledání). Ani nelze již normálně odinstalovat, je součást systemu. Jdou smazat jen aktualizace.


Offline - Junior Profil 
18. 5. 2020 15:20 Odeslat příspěvek
AA se zobrazí až telefon připojíš k autu.

Pokud chceš standardní aplikaci, pak hledaj "Android Auto for Phone Screens":
https://play.google.com/store/apps/deta ... reen&hl=cs

Nebo zde:
https://www.apkmirror.com/apk/google-in ... -download/


Offline - Junior Profil 
14. 7. 2020 08:27 Odeslat příspěvek
funguje vam hlasove zadavani v Android Auto?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 29 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies