MobilMania.cz

Přihlásit se




Odeslaná pošta v Outlooku a Androidu

Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 10. 2020 11:11 Odeslat příspěvek
Zdravím všechny !

Česká verze Outlooku ukládá odeslané maily do složky Odeslaná pošta, Android telefon ukládá emaily do "Odeslaná Pošta" ale defakto do složky "Sent".
Na Androidu nedokážu nijak přinutit mobil aby ukládal maily do jiné složky (snad kromě AquaMailu).
Ve výsledku je pro mě jediné řešení mít na počítači složku Sent která se synchronizuje oběma směry.V Outlooku je tedy "Sent" a na mobilu "Odeslaná pošta".

Je nějaká cesta jak mít český název složky v Outlooku, která se synchronizuje korektně s mobilem ? (pomocí MFCMapi to nelze)
Díky !
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
28. 10. 2020 12:14 Odeslat příspěvek
Já mám Outlook v mobilu (android) a mám tam vše české a mám složku Archív do které normálně přesunu jakykoliv mejl.A normálně se i synchronizuje s Outlokem ve windows takže i přesunutý mejl v pc se mi ukáže v mobilu.
Obrázek


Naposledy upravil Hamon dne 29. 10. 2020 10:49, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
28. 10. 2020 17:35 Odeslat příspěvek
Také používám v Androidu Outlook. Spokojenost, nevybavuji si žádný problém. Synchronizace s Outlookem v PC včetně kalendáře. Vlastně jo, nechápu proč do Outlooku nenacpali i Úkoly, na ty je samostatná aplikace To Do.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 10. 2020 19:13 Odeslat příspěvek
Děkuji za informaci a máte tedy jak v mobilu tak na počítači složky pojmenované "Odeslaná pošta" ?
Mohu se zeptat co používáte za serverový mail ?


Offline - Junior Profil 
28. 10. 2020 20:21 Odeslat příspěvek
Když se zde probírá Outlook v telefonu, v Androidu, nemáte náhodou někdo obdobný problém jako já? Veškeré emaily, ať v doručené či odeslané poště se mi objeví jako klasický náhled, avšak místo obsahu je napsáno - Tato zpráva nemá žádný obsah.
Vidím tedy, že mi přišel mail, vím od koho a kdy, ale nic si nepřečtu..................... :-]
Mail mám na Seznamu, připojeno přes IMAP.

Vypadá to asi takto..........

Přílohy

Screenshot_20201028-214826.jpg
Screenshot_20201028-214826.jpg
[ 65.85 | Zobrazeno 23 krát ]




Offline - Junior Profil 
29. 10. 2020 10:43 Odeslat příspěvek
Mě funguje normál přečtu a když kliknu na mejl tak se otevře celý
Obrázek


Offline - Junior Profil 
29. 10. 2020 15:22 Odeslat příspěvek
Takže asi zase chybka jen u mě, to miluju................. :-D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 10. 2020 17:51 Odeslat příspěvek
Ano, úplně stejný problém a situace. IMAP firemní pošty. Tudíž na poskytovateli nezáleží. Zajímavé, že na hotmail.cz funguje normálně. Chyba je někde u nich.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies