MobilMania.cz

Přihlásit se




Ne-aktualizace aplikací - blbne internet v bytě (wifi i data

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 3. 2021 00:00 Odeslat příspěvek
Zdravim.

Mám Cubot Quest Lite ,Android 9.0

Mám nainstalované aplikace
Whatsapp, Messenger od facebooku , Zprávy od Googlu .. Edison mail

Aplikace používám v programu All in one Messenger - a stává se mi, že musim na mobilu kliknout na whatsapp či otevřít službu zprávy, jinak se to v PC chová, jakobych nebyl na mobilu připojenej ..

Jenže problém tkví v tom, že nefunguje ani ten Edison mail, kde mi automaticky skrze něj choděj maily - občas zkrátka v bytě, ať už mám puštěný WIFI, či 4G neomezenej internet, se ten mobil jakoby zřejmě kousne a nepřijdou mi žádný zprávy z ničeho, až pak všechno najednou v nějakej moment.

Tudíž předpokládám, že chyba neni v tom programu All in one Messenger, do kterýho mám vložený loginy od aplikací, ale v internetovym připojení na founu.

Nějakej nápad? Díky. Vítek.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
20. 3. 2021 01:16 Odeslat příspěvek
A co to zkusit místo předpokladu bez toho All in one Messenger?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 3. 2021 01:43 Odeslat příspěvek
no - to furt nevysvětluje, proč mi v tom čase nefunguje ani ten Edison Mail , což je app v mobilu.. ?


Online - Junior Profil 
20. 3. 2021 07:45 Odeslat příspěvek
Systém mobilu má nastavené "agresivní" uspávání aplikací - kvůli šetření energie - běžné u čínských značek... U postižených apek nastavit ruční řízení - vypnout optimalizaci řízení spotřeby energie, každá značka to má trochu jinak pojmenované, ale projdi nastavení přímo u jednotlivých aplikací a popř. v nastavení baterie.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 12. 2021 20:34 Odeslat příspěvek
problém byl jinde. souvisí se zapínáním a vypínáním wifi, když jsem automaticky přihlášen k domácí síti, odejdu z bytu, vrátim se .. tak najednou mi nechoděj notifikace, vlivem onoho "přepínání wifi", nechoděj mi třeba i na facebooku EMOJI, což je největší podivnost. bohužel nevim co s tim, leč tedy jednoduše přechod asi na novější android - mám 9.0.. bohužel ten mobil můj to neumožňuje automaticky, takže bych to musel dělat sám čimž narušuju záruku a mobil trochu praská v repráku, tak asi pude na reklamačku a koupim pak nějakej s vyšší RAM.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies