MobilMania.cz

Přihlásit se




Google fotky

Offline - Schvalování příspěvků Profil 
27. 10. 2021 18:41 Odeslat příspěvek
Google fotky používám už strašně dlouho a mám tam všechny fotky. Když jsem ale dneska hledal osoby podle obličejů v google fotkách, tak mi to fotky vyfocené posledních asi 14 dnů prostě vůbec nechtělo rozeznat, resp. mi to vůbec nezobrazuje v detailech fotky, o jakou osobu se jedná, byť je to fotka zcela zřetelná, zblízka, obličej je krásně viditelný a osobu mám již mnohokrát vyfocenou a pojmenovanou v google fotkách. Když přejedu prstem nahoru po fotce pro zobrazení detailů, tak tam ani není možnost zadat ručně jméno této osoby.

Nicméně veškerá nastavení jsem si překontroloval a mám vše tak, jak uvádějí návody na netu. Netušíte někdo, čím by to mohlo být?
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
27. 10. 2021 18:44 Odeslat příspěvek
Neřeš to, google tvoje fotky má. Co chceš víc?


Offline - Junior Profil 
27. 10. 2021 19:47 Odeslat příspěvek
A jsou ty fotky skutečně zazálohované na Google Photos, tedy že jsou na serveru Google Photos a ne jen lokálně ve vašem mobilu?


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
27. 10. 2021 20:11 Odeslat příspěvek
Šulda: pokud jsi chtel byt vtipny, tak nejsi.

Ziki: no koukal jsem na ne v app Google Photo, vse uz bylo zalohovano.


Offline - Junior Profil 
27. 10. 2021 20:34 Odeslat příspěvek
Aplikace může hlásit, že má zazálohováno, ale klidně mohla poslední fotky přeskočit. Mrkněte na webovou verzi na http://photos.google.com kde s jistotou uvidíte, které fotky jsou zálohované, protože když tam fotky nenajdete, tak zálohované určitě nejsou. Jinak pokud fotky zálohované jsou, tak může prostě jít o dočasný problém na straně Googlu. A pak by bylo dobré udržovat aktuální samotnou aplikaci Google Fotky, občas přicházejí updaty s opravami chyb i co pár dní.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies