MobilMania.cz

Přihlásit se




Google Pay a více uživatelských účtů v telefonu

Offline - Junior Profil 
11. 12. 2021 17:23 Odeslat příspěvek
Zdravím, už nějakou dobu mám problém s Google pay, tak kdyby někdo věděl co s tím. Na Google Pixelu 4a jsem si přidal další uživatelský účet (Nastavení -> Systém -> Více uživatelů), něco jako více uživatelů na PC. A problém je, že když se na ten druhý účet přepnu a pak samozřejmě zpět, tak pak nikde nemůžu mobilem zaplatit, protože se to snaží platit tím druhým účtem, kde Google pay není nakonfigurované a nemám tam ani bankovní aplikaci. Zkusil jsem i v druhém účtu odinstalovat Google pay, ale nepomohlo to. Vždy když zkusím zaplatit, tak to na terminálu hodí chybu, ať vyberu platební kartu nebo tak něco. A když se pak přepnu na ten druhý účet, tak je tam vyskočené okno s konfigurací Google pay. Jediný způsob jak zprovoznit Google pay, je restartovat telefon a opět to funguje jen do doby, než se přepnu na druhý účet. Netušíte co s tím? Nejsem si jistý, ale možná to tak začalo dělat až po updatu na Android 12 :roll:
Poslední příspěvek


Offline - osobne Profil 
11. 12. 2021 18:25 Odeslat příspěvek
Přihlásit se na druhém účtu do stejného google účtu jako na prvním účtu?


Offline - Junior Profil 
11. 12. 2021 20:15 Odeslat příspěvek
V tom případě jaksi nevidím žádný důvod, proč bych měl v telefonu vytvářet další uživatelský účet, který by byl přihlášený pod stejným Google účtem, jako ten první. Já potřebuji, aby ten druhý účet by pod jiným Google (@gmail.com) účtem ;-).
Googlením jsem zatím našel, že stejný bug už kdysi někde řešili, ale nevyřešili https://forums.oneplus.com/threads/andr ... ts.687393/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies