MobilMania.cz

Přihlásit se




Rychle se vybíjející baterie

Offline - Junior Profil 
21. 12. 2021 08:05 Odeslat příspěvek
Ahoj. Neměl by někdo řešení? U samsung A70 se začala rychle vybíjet baterie. Myslel jsem, že je to stářím přes dva roky, ale po výměně za novou to dělá pořád. Příklad. 47% ukazuje a za tři hodiny 8%. přitom je celou dobu v tašce se zapnutým aod. Díky
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
21. 12. 2021 08:22 Odeslat příspěvek
podívej se do spotřeby které aplikace nejvíc nebo extrémně zatěžují baterii
pokud je všechno v normálu, tak bych zkusil tovární nastavení


Offline - Junior Profil 
21. 12. 2021 08:36 Odeslat příspěvek
Telefon je používán pořád stejně. Dříve nebyl problém 2 dny. Zkusil jsem vypnout gps, ale dělá to stejně. Když udělám tovární nastavení, přijdu o nastavení displeje, tapety atd?
Dá se to nějak zálohovat? Nechci strávit pak půl dne nastavováním telefonu...


Offline - Moderátor Profil 
21. 12. 2021 09:02 Odeslat příspěvek
Tovární nastavení vrátí telefon do stavu, jaký byl když jsi jej nový poprvé zapnul


Offline - Junior Profil 
21. 12. 2021 13:28 Odeslat příspěvek
to není tak úplně pravda. Během používaní jistě proběhly nějaké systémové aktualizace od výrobce zařízení, čili pokud je problém v nějaké takové aktualizaci, tak tovární nastavení nemusí pomoc a uživatel musí čekat na opravu v další aktualizaci. Tovární nastavení ujistí uživatele, že problém není v doinstalované aplikaci.


Offline - Junior Profil 
21. 12. 2021 15:24 Odeslat příspěvek
No to jsem si myslel taky. Ale kdyby to byl problém aktualizace, tak by se ozvalo asi víc lidí. Koukal jsem na verzi software, ale píše, že je aktuální...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies