MobilMania.cz

Přihlásit se




Android Auto - Samsung Galaxy S10e

Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 11. 2021 10:21 Odeslat příspěvek
Zdarec pánové,

potřeboval bych poradit s jednou věcí. Pokouším se připojit svůj Samsung Galaxy S10e s novou Scalou 2021 přes USB kabel. Rád bych využil možosti aplikace Android Auto. V nastavení/aplikace v telefonu vidím aplikaci Android Auto nainstalovanou (má jen kolem 150 kB), po přípojení k vozu a pokusu navázání komunikace přes Android Auto se na telefonu zobrazí potřeba updatu Android Auto, ale následně jeho nedostupnost v regionu. Na Google Play je Android Auto nedostupný kvůli nepodpoře pro Českou republiku, tento krok Googlu moc nechápu. Dokázal byste mi někdo poradit, případně nasměrovat. Předem díky!
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
17. 11. 2021 11:32 Odeslat příspěvek
Android auto je u nás oficiálně podporován už docela dlouho. Od androidu 10 je AA součástí systému a u Samsungu k nalezení v Nastavení - Rozšířené funkce. Hodně jsou problémy s kabelama, kdy nejlepší je používat originální v dobré kondici. Náhodou nemáš bezdrátový smartlink? To už je jiná liga, kabel je pravěk, co si budeme povídat. Určitě vymaž data aplikace AA a udělej wipe cache telefonu. Předpokládám, že máš aktuální FW s A11.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 11. 2021 15:30 Odeslat příspěvek
Super, tohle mi hlavně pomohlo: "AA součástí systému a u Samsungu k nalezení v Nastavení - Rozšířené funkce". Pak už jen update aplikace AA a jede to bez problémů. Díky.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 12. 2021 13:01 Odeslat příspěvek
Ahoj, nechci zakládat nové téma, tak se zeptám tady.
Nemá někdo zkušenost s připojením Andoid auto pomocí Wireless Dongle for Android, tak aby se nemusel pořád zapojovat kablík?
Koupil jsem to na alině, ale nějak to neumím spárovat. A z video návodu co mi poslal číňan nejsem moc chytrý :)

Předem díky
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies