MobilMania.cz

Přihlásit se




Viber vs. spam

Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 12. 2021 13:49 Odeslat příspěvek
Zdar, už mě to dlouho točí. Mám nainstalovaný klient Viber a furt mi chodí nějaké nabídky. Potíž je v tom že mobilní app má v nastavení blacklist, ale většina toho bordelu je přímo od Viberu, obchod s nálepkama a podobný nesmysly. Není cesta jak jim sdělit že nic z toho nikdy nevyužiju, a kontextová nabídka u uživatele Viber žádná není. Zkoušel jsem i najít nějakou modifikovanou verzi app ale nenašel, krom toho že u mod verze bude problém s aktualizacema :((. Jestli se to nepodaří vyřešit budu asi nucen Viber přestat používat úplně.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
23. 12. 2021 14:52 Odeslat příspěvek
Jak se to projevuje? Viber mam a nic takoveho se mi nedeje. Ted jsem se schvalne podival a mam od Viberu dve neprectene zpravy. Ale nikde se mi sami nezobrazuji, jen mi tam sviti dvojka. Musel jsem je sam otevrit, abych je videl.
Mam verzi pro Android.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 12. 2021 16:30 Odeslat příspěvek
Jak se to projevuje? Standardně jako příchozí text zprávy. S upozorněním. Do toho blacklistu v nastavení jdou přidat jen položky co mám v kontaktech. Účet Viberu přidat nelze.

Obrázek


Offline - Junior Profil 
23. 12. 2021 17:06 Odeslat příspěvek
Tak tohle mam taky. A to necemu vadi? Je to jen 8 neprectenych zprav, ne? Takze to staci ignorovat a postupne se jen bude menit to cislo, nikde se nic neotevira, nestahuje..
Toho se asi zbavit neda, je to systemova vec od tvurcu, snazi se jen neco prodat a vydelat.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies