MobilMania.cz

Přihlásit se




Funguje už v LingeageOS Screen mirroring?

Offline - Junior Profil 
23. 2. 2022 22:25 Odeslat příspěvek
Fu nguje už v lineageOS screen mirroring? (že na TV zapnu screen mirroring a čekám až se připojí telefon)Měl jsem s tím před 2 roky nějaké trable. V origi verzi Mi UI to fungovalo. Jenže po instalaci LIneageOS to to fungovalo jako jen na oko. Resp jen v nějaké verzi tuším 10/11. Výsledek je že v 11ce to nefunguje. Jako vyhledáto (sporadicky - musí se v Developer možnostech povolit Možnost Nastavit certifikaci displeje a ručně vybrat kanál) a pokaždé spadne aplikace Wfd Service.

Toto jsem zkoušel, root mám, ale bez úspěchu. ale asi před rokem. https://forum.xda-developers.com/t/wfds ... s.4212987/

Pozor, záleží asi na "variatně" screencastingu. Když se připojuji k windows 10 (Promítat na tento), tak to funguje vždy.
On asi je rozdíl je v způsobu připojení - původní Wifi direct casting je (na který se ptám") , že Sink vytvoří Wifi Direct Hotpost, na který se připojí Source. Kdežto novější způsob (V windows 10 třeba), je že musím být připojen na nějaké Wifině, na které bude připojen i ten počítač a obrazová data by proudila normálně přes UDP pakety.

Z toho taky plyne závěr, první způsob uměl to, že jsem mohl cástit obrazovku na telku a přitom být připojen na jinou wifi. To druhý ne
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
3. 3. 2022 19:06 Odeslat příspěvek
Nevíte jestli to je funkčné?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies