MobilMania.cz

Přihlásit se




Proč všechny Oznámení appek jsou "Tichá" a ne Výchozí?

Offline - Junior Profil 
27. 3. 2022 12:40 Odeslat příspěvek
Dobrej den, mám dotaz k předvoleným hodnotám typu notifikací aplikace. U všech aplikací jsou jednotlivé notifikace nastaveny Na Tiché. (Kromě výchozích appek jako Telefon, Zprávy). Mám LineageOS 11.

Nějak jsem nepobral, proč všechny Oznámení aplikací jsou "ve výchozím stavu nastavena na volby Tiché. A ne na hodnotu výchozí, což by mi dávalo smysl když Výchozí hodnota by měla být výchozí..

Jak se to pozná? Na screenshotu je nalevo od názvu (tedy u levého okraje ) vidět Zvoneček, když je Výchozí a nic, kdzž je tiché


Pro jistotu přikládám screenshoty:
1. Nějaká libovolná aplikace, - pro ilustraci všechny typy notifikace (Anon režim, stahování,...) mají hodnotu Tiché. (Kromě jedné, kterou jsem ručně já nastavil na výchozí, aby byl vidět rozdíl)
2. Vyjímka- předinstalovaná aplikace Telefon, kde jsou výchozí hodnoty Výchozí.
3. Detail volby (vlastně přepínač mezi Výchozí a TIché



Je to tak schválně a je to takto zamýšlené, že to je výchozí stav??? Je to nějaká nedávná změna v AOSP? Přijde mi to dost hloupá volba, když pak selektivně musím u notifikací dávat volbu Výchozí s velkým V (která ale není výchozí s malým v). Co určuje že po instalaci aplikací je výchozí typ všech tříd Oznámení Tichý a ne Výchozí?

Obrázky jsou v přílohách.

Přílohy

Poznámka: A konečně detail nastavení vybrané třídy notifikace.
Detail-nastaveni typu.jpg
Detail-nastaveni typu.jpg
[ 36.08 | Zobrazeno 19 krát ]

Poznámka: Vyjímka - předinstalované aplikace LinegeOS Telefon a SMS- kde to je naopak vše výchozí.
Telefon-appka-kde je vseVychozi.jpg
Telefon-appka-kde je vseVychozi.jpg
[ 28.25 | Zobrazeno 12 krát ]

Poznámka: Nastavení appky po instalaci - všechny typy notifikací jsou tiché (kromě jedné - je vidět zvoneček- to jsem ale až ex post nastavil demostrativně)
Nastaveni appky(jedno vychozi rucne).jpg
Nastaveni appky(jedno vychozi rucne).jpg
[ 28.64 | Zobrazeno 16 krát ]



Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvek: 1 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies