MobilMania.cz

Přihlásit se




Přehrávač videí

Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 4. 2022 08:55 Odeslat příspěvek
Dobrý den,

Sháním prohlížeč videí, který umí u přehrávání filmu/videa, při posunutí prsty doprava, posunout film např o 3 vteřiny. Mám VLC player, ale ten umí 30 sec dopředu a 10 sec dozadu.

Sháním něco, co umí dopředu po kratších sekvencích.

Existuje nějaký přehrávač? Snad je můj dotaz srozumitelný, díky.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2022 10:32 Odeslat příspěvek
Vlc tohle samozřejmě umí. Čím víc táhneš do strany, tím více se film posune. Když jen jakoby ťupneš, posune se o ty 3 sec. Tam i zpět


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 4. 2022 11:10 Odeslat příspěvek
Bohužel ne, když táhnu doprava (jakoukoliv intenzitou) tak se vždy posune o 30 vteřin dopředu, když táhnu dozadu tak vždy o 10 vteřin zpět. Bavíme se o appce v mobilu, na PC to samozřejmě funguje kolečkem myši, tak jak říkáš.


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2022 11:20 Odeslat příspěvek
V nastaveni videa VLC lze nastavit, aby pri dvojkliku vpravo posunul o 10 sekund doprava, vlevo 10 sekund doleva. Porad to nejsou 3, ale je to mene nez 30 :-D


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2022 11:45 Odeslat příspěvek
Máte aktuální verzi? Já jsem vlc stahoval z gplay před týdnem a funguje mi to přesně tak, jak jsem popsal. Nic jsem nikde nepřenastavoval...


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2022 12:27 Odeslat příspěvek
Mame pravdu oba. Na dvojklik lze nastavit jedine deset sekund, ale gesto tazenim doprava/doleva funguje od tri vterin, presne jak tazatel chce. (dotknout se displeje, posunout prstem doprava a nezvedat ho. Zobrazi se cas, o kolik se poskoci. Minimum jsou prave ty tri vteriny. Cim vic a cim rychleji se prstem posunete dal doprava, tim vetsi skok)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 7. 2022 12:14 Odeslat příspěvek
Dobrý den. Existuje nějaký přehrávač videa pro android kde lze upravit jas přidat jas?


Offline - Junior Profil 
14. 7. 2022 12:26 Odeslat příspěvek
MX Player. ten má jak posun o fteřiny (dvojklik a při druhém držet a posunout kam je libo) nebo dvojklik skokem 10s.
vpravo odspodu posunem hlasitost a nalevo jas.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 7. 2022 12:33 Odeslat příspěvek
Ten mám. Špatně jsem se vyjádřil. Myslím třeba když se dá nastavit hlasitost videa například 130% jestli se dá nastavit i jas 130% ?


Offline - Junior Profil 
14. 7. 2022 18:44 Odeslat příspěvek
podivej se v nastaveni. tam je hlasitost o 200% ... ale ... vic než zvládne telefon to asi nikdy nepujde.
já mám stereo tak mi to tak asi nepřijde ;-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 10 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies