MobilMania.cz

Přihlásit se




Aktualizujú sa vám Android app automaticky?

Offline - Junior Profil 
22. 6. 2022 09:38 Odeslat příspěvek
Zdravím chlapi. Už dosť dlhú dobu sa mi automaticky aplikácie v Androide 11 neuaktualizujú. Je to bug, otázka nastavenia, feature, alebo sa aktualizujú až keď mám tel pripojený na wifi 24+ h? Kedysi bolo nastavenie v Google play (automatická/manuálna aktualizácia), ale od istého času to tam neviem nájsť. Tel: Poco X3 NFC, avšak ten istý problém mám aj v starom Lenovu K5 note s Androidom 6.0.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
22. 6. 2022 19:03 Odeslat příspěvek
Motorola G8 Power s A11 - Google Play - rozkliknout Google účet - Nastavení - Možnosti sítě - Automatické aktualizace


Offline - Junior Profil 
22. 6. 2022 23:02 Odeslat příspěvek
Samoz. že u oboch tel. to mám nastavené správne. Na Lenovu, ktoré je na wifi 24/7 je nastavené na „ľubovoľnú sieť” a na Pocu „cez wifi”. Asi od zmeny app Google Play to nefunguje ako predtým. Predtým netrvalo veľa dni a aplikácie sa aktualizovali sami.


-
21. 7. 2022 05:14 Odeslat příspěvek
lubokubo76:
podobné chování pozoruju na A11 také.


Offline - Administrátor Profil 
21. 7. 2022 08:32 Odeslat příspěvek
Můžu se zeptat jako Neználek? Proč je vůbec tak důležité, aby se apky aktualizovaly? Někdy narážím na to, že aktualizace může něco zhoršit, může přestat fungovat nebo může začít fungovat jinak. To samé aktualizace Androidu - třeba u Samsungu A52s se po přechodu na A12 zhoršila plynulost. Já dělám spíš do počítačů a ve Windows 10 mám aktualizace přes WUB vypnuté. Nedávno jsem přešel z buildu 1809 na 21H2 a vymazalo mi to apku na ekvalizaci zvuku. Tímhle svým příspěvkem se snažím říct, že aktualizování čehokoliv, pokud s tím zařízením nemáme problém, nemusí být vždycky výhra. Nejen že aktualizace nemusí nic vylepšit, ale může něco zhoršit..Proto bych byl s aktualizacemi čehokoliv velmi opatrný. Zrovna včera jsem četl případ, kdy po stažení aktualizace ve Windows přestala pánovi tisknout tiskárna.


Offline - Junior Profil 
21. 7. 2022 08:58 Odeslat příspěvek
Já aktualizuju hlavně prohlížeč a apku banky a u ostatních aplikací se rozhodnu podle toho, jak moc lidi nadávají nebo naopak. Automatické aktualizace mám na všech zařízeních vypnuté.


Online - Junior Profil 
21. 7. 2022 09:05 Odeslat příspěvek
U mě probíhá aktualizace app z Obchodu Play automaticky, když je mobil na nabíječce a připojen na Wi-Fi (Huawei/Android 10/zabezpečení 7/21). Ještě mám Xiaomi s novějším Androidem a tam to nejede (zřejmě agresivní battery management), Samsung A52 (4G) taky funkční automaticky.. Jde to zřejmě dle gusta každého soudruha :-)


-
21. 7. 2022 09:23 Odeslat příspěvek
szantus:
U mě to probíhalo stejně, na nabíječce a na wifi automaticky. Ale třeba včera jsem nabíjel 30 minut a stále tam ráno čekalo 23 aplikací na aktualizaci.
Dal jsem tedy znovu na nabíječku a nic. Takže jsem aktualizoval vše ručně.
dockalacek:
Pro mě to není důležité mít vše hned aktualní, jen si s tím nechci dělat starosti.
A jak píšu, nějak se nedaří aktualizovat automaticky, jak bylo v minulosti zvykem. Ale třeba je to jen dočasné, zkusim na to odpoledne kouknout..


-
22. 7. 2022 06:53 Odeslat příspěvek
Tak mě to také nefunguje, i když mám v GPlay nastavenou automatickou aktualizaci na wifi, tak aplikace čekají a aktualizují se až na můj zásah.
(realme GT Master, A11)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies