MobilMania.cz

Přihlásit se




Play Store - Zobrazuje neznámu aktualizáciu

Offline - Junior Profil 
23. 8. 2022 20:22 Odeslat příspěvek
Dobrý deň všetkým,

na začiatok spomeniem, že je to drobnosť ale už ma to vytáča.

Mám vypnuté automatické aktualizácie v Play Store. Keď mi príde notifikácie, že mám dostupné aktualizácie, vyzerá to nejako takto
Příloha
01.jpg
01.jpg
[ 52.94 | Zobrazeno 12 krát ]


Hlási, že mám dostupných "x" aktualizácií ale na aktualizáciu čaká "x+1" aplikácií
Keď otvorím Play Store, tak tam vidím len aplikácie v počte "x", viď napr.
Příloha
02.jpg
02.jpg
[ 142.68 | Zobrazeno 12 krát ]



Prešiel som všetky aplikácie a podľa systému nemám žiadnu vypnutú ani uspatú.
Skúšal som všetky rady na internete, čo som našiel, napr. premazať cache aj data pre Play Store a Play Services, odinštalovať aktualizácie Play Store, vypnúť a zapnúť Play Store. Ale nič nepomohlo.

Osobne mám podozrenie, či to nesúvisí s druhým problémom.
Používal som aplikáciu WiFi Connection Manager https://play.google.com/store/apps/details?id=com.roamingsoft.manager&hl=en_US&gl=US
Asi tak tri mesiace dozadu nešla aktualizovať, tak som ju odinštaloval a pri pokuse o spätnú inštaláciu zahlási túto chybu:
Příloha
03.jpg
03.jpg
[ 73.65 | Zobrazeno 14 krát ]


Od vtedy som telefón aj viac krát aktualizoval, rovnako som skúšal hore spomenutú veci ale nič zatiaľ nepomohol.
Aplikácie zostane takto visieť, pokiaľ ju neodstránim zo zoznamu x-kom
Příloha
04.jpg
04.jpg
[ 124.33 | Zobrazeno 14 krát ]



Nepamätám si, či to takto hlásilo aktualizácie aj pred týmto problém s touto apkou.
Hard resetu (továrne nastavenia) som ešte neskúšal.
Mobil Samsung S22 Ultra, posledný dostupný update (AVG6) + Google Play Store (31.9.13-21)

Budem rád za každú radu alebo typ.

Ďakujem predom za všetky odpovede

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvek: 1 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies