MobilMania.cz

Přihlásit se




BT "útok" na Shield TV a AndroidBox

Offline - Junior Profil 
18. 9. 2022 11:44 Odeslat příspěvek
Ahoj. Už asi týden se mi děje podivný "útok" skrz BT na můj Shield TV i AndroidBox. Nějaké neznámé zařízení s názvem LT-2025 neustále žádá o spárování, čimž narušuje chod zařízení (přehrávání) Shield TV v obývacím pokoji i AndroidBoxu v dětském pokoji. I když dám zamítnout, tak to stále dokola vyskakuje. Ani u Shield TV a ani u AndroidBoxu se mi nikde v nastavení nepodařilo nalézt vypnutí BT. Obě zařízení totiž používají pravděpodobně BT dálkový ovladač. Pokud si zmiňované BT zařízení vyhledám přes mobil, tak se hlásí jako headset. Napadlo mě, že bych se k neznámemu zařízení připojil přes mobil, abych mohl v klidu přehrávat film, ale přes mobil připijení odmítne. Doma jsme si žádně nové zařízení nepořizovali. Musí to být pravděpodobně od sousedů. Poradíte někdo, jak tento zapeklitý problém vyřešit?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
18. 9. 2022 12:25 Odeslat příspěvek
Zazvonit na souseda?


Offline - Junior Profil 
18. 9. 2022 12:39 Odeslat příspěvek
Na novejsich androidech jde blokovat pozadavky o parovani, nevim co je za nastaveni na shieldu, pripadne neco doinstalovat.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies