MobilMania.cz

Přihlásit se




Hudební aplikace - vylepšení zvuku, knihovny

Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 12. 2022 09:13 Odeslat příspěvek
Ahojte,
chci se zeptat jaké aplikace byste doporučili pro úpravu - vylepšení zvuku v Androidu.
Mám Sony Xperia 10 IV a používám Tidal.
Jde mi o bezdrátový přenos do sluchátek a kvalitních aktivních reprosoustav.

Jaké apky bych si měl stáhnout - knihovny, equalizéry ... aby vše fungovalo uživatelsky přívětivě a kvalitně.

Prosím bez hejtů, pokud něco doporučíte tak mě potěší i proč aplikaci doporučujete, případně i které jste měli a nestály za nic.

Všechny zdravím a děkuji, David
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
4. 12. 2022 09:35 Odeslat příspěvek
Pokud používáš Tidal, předpokládám že ve verzi Hifi, tak k čemu potřebuješ něco, co Ti zvuk naopak zhorší? Pokud se Ti zdá zvuk špatný, vybral bych se cestou změny přijímače a dalších zařízení na výstupu


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 12. 2022 10:34 Odeslat příspěvek
Takhle to chápu, jen si říkám že bych u některých dunivých skladeb ubral trošku basů, hlavně kvůli sousedům.
Jinak ale souhlas.
Pro přenos k aktivním reprosoustavám se u mě používá bluetooth kodek Aptx , případně AAC, což v rámci BT bezdrátu ujde, si aspoň myslím, ale i tak ty reprosoustavy mají wifi, tak si říkám jestli by ten Tidal neuměl spolupracovat s reprosoustavami přes wifi, ale to se mi nějak nepodařilo zprovoznit.
V telefonu přes wifi reprosoustavy vidím, ale nejde se k nim přes wifi připojit, ale Tidal ty reprosoustavy nevidí vůbec.
Ale třeba televizi Tidal vidí.
Proto se prám na různé aplikace v souvislosti se zvukem a přenosem.


Offline - Junior Profil 
4. 12. 2022 10:41 Odeslat příspěvek
Myslím, že když zadáš dotaz na správné fórum, tak dostaneš víc správných odpovědí:
https://forum.avmania.zive.cz/index.php
tam se řeší zvuk, tady mobily obecně...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 12. 2022 10:54 Odeslat příspěvek
AV manii znám, pravidelně čtu. Dotaz jsem sem vložil právě že používám mobil i jako přijímač a vysílač signálu. Proto mě zajímaly ty apky.


Offline - Moderátor Profil 
4. 12. 2022 14:53 Odeslat příspěvek
foto1977 má pravdu, zeptej se taky u nás na AV manii :-)
https://forum.avmania.zive.cz/forum-172 ... ml?style=6
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies