MobilMania.cz

Přihlásit se




Problém s přihlášením k aplikacím Microsoft přes wifi

Offline - Junior Profil 
11. 2. 2023 14:29 Odeslat příspěvek
Zdravím. Na domácí wifi síti (2,4 i 5,0 GHz) mám problém s přihlášením do některých aplikací Microsoftu v telefonu. Stává se to například u aplikace OneNote, který používám nejvíce. Problém je i u aplikace Authenticator.

Pokud jsem pouze na mobilních datech, vše funguje a i následná synchronizace je ok. Pokud si ale zapnu pouze wifi, nejde se buď vůbec dostat dál po vyplnění e-mailu mého MS účtu (při nově nainstalované aplikaci) nebo - pokud už jsem byl dříve přihlášen přes data - zobrazí aplikace hlášku viz obrázek (po kliknutí na přihlásit se jen rychle problikne točící se kolečko).

Příloha
Snímek obrazovky 2023-02-11 130325.png
Snímek obrazovky 2023-02-11 130325.png
[ 51.01 | Zobrazeno 397 krát ]



Authenticator sice vyhodí oznámení, ale při otevření aplikace napíše něco o problému se serverem nebo něco takového. Občas mám problémy dostat se i do excelových souborů na OneDrive, takže předpokládám, že to bude stejný případ. Naopak OneDrive jako takový vypadá, že funguje včetně synchronizace fotek z galerie.

Tento problém mám dlouhodobě a myslím, že pouze na domácí wifi. Router: Tenda TX3. Všechny telefony jsou Samsung = S9, A52 5G, S23

Dočasně jsem to vyřešil udělením přístupu vybraným aplikacím vždy přes mobilní data. Možná bude problém v tom routeru nebo jen nějakém nastavení v něm.

Nemá někdo zkušenost/nápad jak to opravit? Zatím se mi nepodařilo problém najít na netu ani v angličtině.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
11. 2. 2023 19:42 Odeslat příspěvek
Tenda je sice obecně šrot, ale tady může být zádrhel i na straně ISP. Co to je vlastně zač? A za NAT nebo na veřejný IP?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies