MobilMania.cz

Přihlásit se




Příběh, jak jsem vydal aplikaci pro Android

Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 3. 2023 06:31 Odeslat příspěvek
Ahoj sousedé, zdravím z Polska!

Spíše název... :-)) Udělal jsem další pokus vyvinout a vydat aplikaci pro Android, protože jsem zvědavý, jestli je ještě možné vyhrát jackpot a získat kousek z trhu. Mohu říci, že je to těžké, protože Obchod Google Play je zaplaven aplikacemi a je obtížné získat organické stahování. Jaké máte zkušenosti kluci? Existuje nějaký trik, který vám pomůže získat větší návštěvnost?

Stručně řečeno, aplikace pomáhá:
Citace
Photos Map, aplikace, která vám umožní na mapě vidět, kde jste své fotografie pořídili! Aplikace vám pomůže geotagovat fotografie, seskupovat fotografie podle země nebo místa, vytvářet alba, prohlížet a upravovat EXIF metadata a mnoho dalšího. S Mapou fotografií můžete přistupovat a spravovat své fotografie z místních a cloudových úložišť.


Ujistil jsem se, že dodávám kvalitní aplikaci a nejprve jsem se zaměřil na to, abych uživatelům přinášel hodnotu. Vytvořil jsem také vstupní stránku, abych vybudoval důvěru uživatelů. Můj obchodní model je jednoduchý: aplikace nabízí 2týdenní zkušební období se všemi funkcemi zdarma, protože do aplikace nechci vkládat reklamy. Po skončení zkušebního období si uživatel musí zakoupit plnou verzi, aby mohl pokračovat v používání aplikace.

Byl bych vděčný, kdybyste mi mohli dát nějakou radu a upřímnou zpětnou vazbu k aplikaci.

Odkaz na aplikaci: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.veaware.photosmap
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
9. 3. 2023 06:46 Odeslat příspěvek
Aplikaci jsem nezkoušel, ale používám google mapy, které mají "foto" mapu integrovanou v nabídce. Dle mého je tato funkce google dotažená k dokonalosti, fotky lze vyhledávat dle místa , času, ale i dle klíčových slov (Hory, Les, Město, Vodopád, Lanovka, Plavky :D, atd.)
Je Zdarma, bez nutnosti instalace pochybné aplikace.


Offline - Junior Profil 
21. 3. 2023 19:54 Odeslat příspěvek
Ahoj. Appku jsem také nezkoušel, ale osobně používám integrované lokace v galerii Samsung. Každopádně přeji úspěch v té záplavě odpadu, co na GP za ty roky je :) Ke kvalitní aplikaci si snad lidé časem cestu najdou ;)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies