MobilMania.cz

Přihlásit se




Notifikace nového emailu

Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 4. 2023 13:52 Odeslat příspěvek
Zdravím, zkoušel jsem na dvou různých Android telefonech a narazil jsem na následující problém. Předem díky pokud máte nějaký tip ...

Primární gmail účet upozorňuje na nový email (zobrazí se na mobilu notifikace), když přidám druhý účet (imap) email dorazí, ale notifikace se nezobrazí. Jeden mobil je Samsung Galaxy Flip s nejnovějším Androidem, druhý mobil má starší Android. Ale nejde to na žádném ...

Notifikace mám povoleny, oznámení o nových emailech pro oba účty, synchronizaci emailů, optimalizace baterie pro Gmail vypnuta, Data na pozadí zapnuta, vymazána mezipaměť gmail aplikace .

Máte někdo podobný problém ? Díky !
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
24. 4. 2023 14:10 Odeslat příspěvek
Předpokládám,že důvod bude jediný a to: V telefonu je na imap nastavena nějaká prodleva kdy se spojí s účtem ,třeba 1 x za 15 minut. U Gmailu jdou notifikace ihned, protože jsi na něm přihlášen online.
Pošli si mail a počkej nebo se podívej do nastavení telefonu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 4. 2023 13:27 Odeslat příspěvek
Máte pravdu, skutečně přišla notifikace až po 17 minutách ... Těžko uvěřit, že nikomu nevadí mít více aplikací na email kvůli takové blbosti jako rychlejší notifikace :-)
Zlatý Blackberry :-)


Offline - Pokročilý Profil 
26. 4. 2023 07:58 Odeslat příspěvek
Mělo by jít v telefonu v nastavení e-mailu snížit čas kontroly email.schranky.
Nebo spárovat účet s gmailem, popřípadě zadat přímo notifikaci o příchozí zprávě.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 4. 2023 13:38 Odeslat příspěvek
V nastavení emailu je minimální čas u IMAP 15 minut, alespoň na všech Androidech co jsem viděl ...
Spárovat účet s gmailem tomu nerozumím mám v gmail aplikaci tramtada@gmail.com účet, který odesílá
notifikace ihned a IMAP účet, kde to trvá těch zmíněných 15 minut.

Děkuji za tipy ! Už to nechám být, lepší za 15minut nežli vůbec :-) ...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies