MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Huawei Ascend G300 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
8. 6. 2012 14:34 Odeslat příspěvek
Díky za fotky,jsou pěkné,ale je fakt že když to srovnám s se k770i tak pokrok se za ty léta moc neudál,ta fotka má jen větší rozlišení,ale o to víc je na 100% velikosti mázlá:)při změnšení na 3mpx to fotí snad totožně,možná huawei má trošku lepší barvy(nevím zda-li su upravoval úrovně sou v plném rozsahu sem koukal,což u se nehrozí),ale tak rozhodne to nebude krok zpátky,čehož sem se po jistých fotkách co sem našel na netu obával
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
8. 6. 2012 15:15 Odeslat příspěvek
To ano pokud se zvětší za moc to nestojí. Fotky jsem nijak neupravoval nikdy to nedělám ;-) Já pořád říkám že pokud je v tom telefonu jen o kousek lepší foťák než K750i se kterým má naše rodina nafoceny stovky a stovky fotek tak jsem spokojený.

Offline - Junior Profil 
10. 6. 2012 09:20 Odeslat příspěvek
Taky jeden dotaz od majitele Optimus One, vybírajícího nový kousek... Zajímá mě výdrž baterie při běžném životě (tj. do 10 minut hovoru denně, ne moc hudby nebo internetu, občas maily) a pak v docela extrémní zátěži GPS+hudba do BT sluchátek (aspoň odhad). Výdrž je pro mne jeden z klíčových parametrů a Ascend se zdá být dobrým telefonem, proto bych rád věděl, zda ho tímhle nepohřbili...

Offline - Junior Profil 
10. 6. 2012 09:22 Odeslat příspěvek
No hele podle mne by jsi se na dva dny dostal vpohodě. Já když ho moc netrápím tak 3-4 dny mi udělá jak nic...

Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 6. 2012 10:21 Odeslat příspěvek
lze na tento telefon zdarma instalovat offline navigaci?

Offline - Trvalý BAN Profil 
10. 6. 2012 10:30 Odeslat příspěvek
Za použitelnou navigaci se platí. Za Sygic apod.

Offline - Junior Profil 
10. 6. 2012 10:47 Odeslat příspěvek
zdarma je mapfactor navigator (zadej do google play) a v horizontu několika týdnů uvolní offline navigaci i google
http://mobil.idnes.cz/google-mapy-pro-android-budou-fungovat-i-offline-fuq-/mob_tech.aspx?c=A120606_170044_mob_tech_vok

Offline - Junior Profil 
10. 6. 2012 12:51 Odeslat příspěvek
Zajímalo by mě, jestli jde do BT sluchátek i rádio? Na Samsungu S5230 Star jde jen hudba. Pro někoho toe triviální záležitost, ae mě to zajímá plus max. velikost pam. karty ;-) Díky za info

Offline - Pokročilý Profil 
10. 6. 2012 21:18 Odeslat příspěvek
Radio z netu určitě. Obyčejný těžko když se už na počátku vylučuje kabel jako anténa.

Offline - Junior Profil 
12. 6. 2012 11:14 Odeslat příspěvek
Aha, no nevadí. Max. microSDHC je doufám 32GB?
Jinak v Brně není shop, kde bych ho sehnal.... VDF ho nemá vůbec, ani v centrálním skladu...

Offline - Junior Profil 
12. 6. 2012 11:27 Odeslat příspěvek
Zkus tady http://www.mp.cz/produkt-1101773-mt-huawei-ascend-g300/
Tady je prodejna
http://www.mp.cz/kontakty/brno-namesti- ... 75BAB231A3

Aha tak jsem koukal na odkaz a skladem na te prodejne neni, ale pres e-shop ho skladem maji pisou

Offline - Junior Profil 
12. 6. 2012 11:53 Odeslat příspěvek
Mám to už domluvený s VF, že nejpozději v Út bude, tk to snad vydržím ještě ;-)

Offline - Junior Profil 
12. 6. 2012 12:37 Odeslat příspěvek
amerika12 píše
lze na tento telefon zdarma instalovat offline navigaci?

Pošli mě SZ a já tě odkážu, kde se za navigaci neplatí :-D Popřípadě si stáhni GoPilot s android marketu a máš navigaci střední evropy zdarma..ale na Sygic to nemá

Offline - Junior Profil 
14. 6. 2012 18:22 Odeslat příspěvek
Nevíte, jestli má vdf ještě v nabídce 1500 mah baterii? A co za aplikace tam dává navíc, jestli jdou odinstalovat a jestli to ICS celé přeinstaluje? Možná jsou moje dotazy laický, ale doteď mám symbian a nebrandovaný telefon.

Offline - Junior Profil 
14. 6. 2012 19:42 Odeslat příspěvek
Ty aplikace ani nepoznáš jsou dvě a pokud nechceš vůbec je nemudíš používat. Telefon je jinak čistý. S tou baterií fakt nevím navíc hlásí že telefony budou až 26.6. jsou absolutně vyprodané. Asi je to trhák:)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 76  Další stránka
Stránka 5 z 76 [ Příspěvků: 1132 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies