MobilMania.cz

Přihlásit se




Huawei Ascend G300 - nefunkční microSDHC karta

Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 8. 2012 19:49 Odeslat příspěvek
Zadravím
Koupil jsem si noví Huawei G300, ale mám jeden problém. Nefunguje mi v něm 8gb mikroSDHC karta, kterou sem vyjmul z nokie 5230, kde normálně fungovala. Nevíte někdo kde by mohl být problém? Děkuji.



Naposledy upravil Fíla dne 1. 9. 2012 12:41, celkově upraveno 1

upraven název tématu

Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
31. 8. 2012 22:53 Odeslat příspěvek
Zkus ji formátovat.


Offline - Pokročilý Profil 
1. 9. 2012 00:53 Odeslat příspěvek
Urcite zformatovat (nejlepe v telefonu - jedno jakem). Kámoš nedavno prechazel uplne stejnym smerem jako ty, jen v Nokii mel 16GB kartu a v G300 mu chodi. Jen mel tu smulu, ze si na ni pred vlozenim opravdu dlouho kopiroval hudbu a videa, a po vlozeni do Huaweie mu byla zformatovana (musel to potvrdit) tak me trochu prekvapuje, ze v tvem případě tomu tak nebylo.
Na druhou stranu jiny kamarad si asi pred pul rokem koupil HTC Evo, a hned po rozbaleni mel problem se cteckou karet - pri promacknuti se mu odpojovala.


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2012 07:39 Odeslat příspěvek
Ještě může být aktivní zámek pam. karty - tuto funkci mají pouze Nokie, v jiné značce, či na PC pak není paměťovka vidět - pokud ji dáš nazpět do Nokie a ve správci souborů pod volbou se podívej, zda není zámek aktivní... Pokud kód nevíš tak smůla ( alespoň nevím o žádném schůdném řešení ).


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2012 20:42 Odeslat příspěvek
no pokud si ji nezformatoval predvlozenim do noveho mobilu tak problem je vtom ze ta karta je nastavena na ten prvni mobil tj slozky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 9. 2012 14:27 Odeslat příspěvek
Díky. Kartu zformátovat nemůžu, protože nemám kde. Takže si koupím novou 32gb.


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2012 14:46 Odeslat příspěvek
To nemusis staci kdyz si mobil propojis s pc,nb a tam si ji pap muzes sformatovat ale lepsi by bylo si ji dat tu kartu do usb adapteru na microSD a tu vlozit do nb protoze by se ti ta karta po odpojeni stejne prekonfigurovala na ten telefon co pouzivas


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 10. 2012 15:33 Odeslat příspěvek
zdravím, mám stejný problém, někde jsem vyštrachal novou zabalenou microSDHC 8GB od sandisku. ale Huawei mi pise ze je karta prazdna nebo obsahuje nepodporovaný systém souborů. a to pořád dokola ikdyž ji v mobilu naformátuju. nevíte co s tím? naformátovat ji v PC? na jaký systém souborů?


Offline - Junior Profil 
15. 10. 2012 18:08 Odeslat příspěvek
FAT32
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies