MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Huawei Ascend P6 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
25. 9. 2013 21:22 Odeslat příspěvek
Jaktože tady tenhle nejtenčí u nás prodávaný smartphone ještě nemá svoji sekci?
Dovolil jsem si ji tedy založit a byl bych rád, kdyby se tady objevily nějaké reálné zkušenosti s ním. Sám o něm začínám docela uvažovat.
Huawei Ascend P6
Výrobce: Huawei
Operační systém: Android 4.2.2
Rozměry: 132,6 x 65,5 x 6,18 milimetrů
Hmotnost: 120 gramů
Čipová sada, procesor a paměť
Čipová sada: Huawei K3V2
Frekvence procesoru: 1,5 GHz
Doplňující informace: quad-core
Operační paměť RAM: 2 GB
Vnitřní paměť: 8 GB
Paměťová karta: microSDHC
Displej
Rozlišení: HD (720 × 1280 px)
Uhlopříčka: 4,7"
Technologie: IPS +
Typ displeje: kapacitní
Počet barev: 16 milionů
Další informace: Gorilla Glass
Telefonování, konektivita a GPS
GSM: 850/900/1800/1900 MHz, EDGE, GPRS
3G: 900/2100 MHz, HSDPA, HSUPA, HSPA+
Bluetooth: 3.0 (EDR, A2DP, PBAP, AVRCP)
Wi-Fi: 802.11b/g/n
Připojení k PC: microUSB, USB 2.0
Senzory: proximity, gyroskop, akcelerometr, světelný
GPS: ano, A-GPS, digitální kompas, Glonass
Fotoaparát
Rozlišení: 8 MPx
Blesk: LED
Další informace: autofocus, HD video (720p), fullHD video (1080p), detekce úsměvu, panorama assistant, BSI senzor, 5Mpx kamerka pro videohovory
Baterie a výdrž
Baterie: 2000 mAh
Typ baterie: Li-ion
Pohotovostní režim: nezjištěno
Doba hovoru: nezjištěno
Doplňující informace
3,5mm výstup na sluchátka, Wi-Fi hotspot, DLNA, Virtual 5.1 surround, microSIM, dva mikrofony
Obsah balení
Telefon s vestavěnou (nevyjímatelnou) baterií, pecková sluchátka, USB kabel, adaptér do zásuvky, gumové pouzdro v barvě telefonu, špendlík na vysunutí šuplíčků na microSD kartu a microSIM kartu, základní tiskoviny.

Obrázek


Naposledy upravil rammstein dne 26. 9. 2013 18:11, celkově upraveno 3
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2013 06:29 Odeslat příspěvek
Je pravda, že by si to tento model jistě zasloužil. Je fajn, že je zde od tebe výčet parametrů: jen doplňuji:
foťák: Rear camera Camera resolution: 8.0-megapixel Photos: up to 3264 x 2448 pixels Videos: up to 1920 x 1080 pixels (1080p)
Front camera Camera resolution: 5.0-megapixel Photos: up to 2592 x 1952 pixels Videos: up to 1280 x 720 pixels (720p)

kromě GPS má i Glonass,
Audiuo: Audio encoding: MP3, WMA 2–9, AMR-NB, AMR-WB, AAC, AAC+, eAAC+, MIDI
Audio file formats: MP3, MP4, 3GP, WMA, OGG, AMR, AAC, FLAC, WAV, MIDI
Video: Video encoding: MPEG-4, H.264, H.263, Real Video 7–10, WMV 9, XVID, AC3
Video file formats: 3GP, MP4, WMV, RM, RMVB
senzory: Light sensor Tilt sensor Proximity sensor Gyroscope Compass

obsah balení: Phone (with built-in battery)×1 Charger×1 USB Cable×1 Headset×1 Safety Information×1 Quick Start Guide×1 TPU case×1 Headset jack cover (with eject tool)×1


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2013 07:56 Odeslat příspěvek
ja jen, ze tento telefon uz nejakou dobu mam, tak kdyby vas neco zajimalo...


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2013 07:57 Odeslat příspěvek
cau mne zajima vydrz baterie.......pri ruznem pouziti.......


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2013 08:10 Odeslat příspěvek
ja myslim ze vydrz není zas tak spatna jak všude pisou. rozhodne je lepsi nez u xperie ion, kterou jsem mel před tim. pomerne dobře je vyresena sprava napajeni kde se da krasne nastavit, které aplikace mají byt ukonceny po uspani telefonu. nechal jsem zapnuty pouze gmail, widget s pocasim a fb chat. v této kombinaci pada baterka cca 0,5% az 1% za hodinu. když telefon dostava na ***** nejakou narocnejsi aplikaci, tak to vali uplne stejne jak u všech telefonu.

jinak bych asi hodne souhlasil s těmito cisly http://blog.gsmarena.com/huawei-ascend- ... breakdown/


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2013 09:35 Odeslat příspěvek
no me tento telefon hodne zajima...uz vysel tusim nejaky novy firmwary od Huawei. Ten uz tam mas? budes na nem resit nejake custom ROMky? Treba pro S2 je jich milion a pocitam, ze P6 bude dalsi z oblibenych telefonu pro custom romky.
notifikacni dioda jde nastavit nejak rozumne? Je dobre viditelna? Tohle je pro me dulezita vec, abych porad nemusel zapinat displej a koukat jeslti mi nekdo neco nenapsal..bohuzel appky na aktivni pohotovostni displej jsou u tohoto telefonu horsim resenim diky IPS dispekji, ktery vysvecuje cervnou tudiz to bude drasat baterku :(


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2013 12:20 Odeslat příspěvek
zadna aktualuzace od doby koupe tedy cca 1 mesic neprobehla. jsem bfu, takze zadny romky menit nehodlam, to jak to je funguje dobre. informacni dioda je silna. o hodne silnejsi nez u ionu, ale moznosti nastaveni v zakladu nejsou. zmeskana udalost - blika zelene, nabiji se - sviti zlute, nabito - sviti zelene. pro me je vlastne dulezity ze blika na zmeskanou udalost.


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2013 15:56 Odeslat příspěvek
Zdarec, jak dlouho už P6 máš?
Můžeš trochu obšírněji pohovořit o kladech a záporech P6, rozhoduju se mezi tímto founem a SGS 3.
Na některých serverech psali, že P6 má problémy s doostřováním videa, máš už s tímhle nějaké zkušenosti.
Díky moc.


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2013 17:37 Odeslat příspěvek
mam ho cca mesic. klady jsou rozhodne kvalita zpracovani a kvalita displeje, to je vazne spicka. video je ve full hd trosku trhany, ale to me zily netrha. natocim tri videa do roka a v hd to uplne staci. jo a jen takova zajimavost, fotky v plnym rozliseni maji i pres 5 mega a jsou celkem kvalitni. jo a taky v pohode zere 64 gb karty.
no na k zaporum bych dal usb konektor nahore, to je celkem na picu hlavne pri nabijeni treba v aute.


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2013 18:08 Odeslat příspěvek
Děkuju, že jste se ozvali.
K těm parametrům: Sprostě jsem to zkopíroval ze Smartmanie a jenom trošku naformátoval :-) .

Výdrž baterky asi opravdu nebude tak špatná. Recenze jsou v tomhle dost v rozporu, ale vzhledem k tomu, jak je telefon tenký, tak má baterka fakt slušnou kapacitu. Vezměte si, jak by to vypadalo před rokem - to by tam byla 1 300 mAh a telefon by vydržel jenom dopoledne.

Mě by teda ještě zajímalo, jestli už máš na telefonu nějaké škrábance a jak se o něj staráš (klíče v kapse, pouzdro atd., nebo je ti to jedno)?


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2013 18:36 Odeslat příspěvek
cau mohl by sis nahrat go launcher ex pouzit par temat a rict mi jestli je phone stim launcherem plynuly.......?strasne se mi libi bila varianta.......


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2013 19:14 Odeslat příspěvek
pouzdro mam takovy to s tim odklapecim flipem, taky folii na displeju mam, ja se k telefonum chovam velice slusne. kdyz jsem ted po deseti mesicich prodaval xperii ion, tak bys ani nepoznal ze je to pouzitej telefon. ten launcher kdyztak vyzkousim, ale neni duvod proc by to nemelo fungovat. v hrubym vykonu je srovnatelnej s s3 nebo one x. v antutu natoci 15000. jak jsem psal , jsou urovne spravy ukoncovani aplikaci. normalni zadny aplikace neukoncuje a pak jsou vsechny reakce a spousteni aplikaci bleskurychle. inteligentni rezim uz ukoncuje to, co si nastavite a pak logicky chvilku trva nez konkretni aplikace naskoci. to predpokladam ze jsou ty lagy o kterych se pise v nekterych recenzich, ale to je jen nastaveni. takze asi tak


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2013 19:16 Odeslat příspěvek
Ted jsem cetl ze ZTE GEEK ma byt za 228EURO dostupny v evrope takze jestli bude za 6000Kc v cr tak to dobre zamava s cenama vsechn phonu.......jinak na S3 se obcas sekne go launcher proto mne zajima jak je to plynuly na P6....


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2013 19:18 Odeslat příspěvek
no hlavne ten telefon ma wow efekt, coz jsem uz dlouho nezazil. ale to je potreba ho vzit do ruky.


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2013 20:00 Odeslat příspěvek
To je pravda ten design je nádhera. Jenom ty boky a horní strana mi připomínají iPhone. To mi přijde jako docela škoda, ale zase je lepší, když to připomíná Apple než třeba design SGS 3, který mi přijde docela hnusný a navíc nepraktický. SGS 3 jsem měl párkrát v ruce a to držení jejího oblázkovitýho tvaru mi přijde hrozně nejistý.
Ascend P6 jsem si byl osahat u O2 a přijde mi i přes svojí velikost do ruky padnoucí docela dobře a jistě.

Jinak, já mám teď už dva a čtvrt roku Galaxy Ace a taky je jako nový. Akorát že je to zalagovaná sra*ka a potřebuje už vyměnit...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další stránka
Stránka 1 z 13 [ Příspěvků: 189 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies