MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Huawei Ascend P7 - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 2. 2016 22:42 Odeslat příspěvek
Co se týče aktualizace přes OTA z verze P7-L10C900B839 na verzi B852.
Jsem spokojen i když jsem nikde neobjevil čeho se aktualizace týkala. Byl jsem spokojený i z předchozí verzí. Android 5.1.1 a EMUI 3.1 Telefon byl stabilní a nejevil žádné chyby.
Nynější verze funguje také skvěle výdrž baterie se nezměnila, citlivost na signál je dobrá nemám s tím žádné problémy.

Musím říct že Huawei P7 v porovnání se Samsungem S4 je mnohem ale mnohem dál než výrobek od Samsungu ( vzhledem i výdrží ) Na to že jsou to Vlajkové lodi výrobců roku 2014 tak na tom je Huawei o 100% lépe
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 3. 2016 01:06 Odeslat příspěvek
Ahoj,
z ničeho nic se mi u telefonu odpojí SIM. Vyměnili základovou desku, a stále stejný problém. Tak to šlo dál a dál až mě dali nový telefon. A co, stéle stejný problém, tak jsme si nechal vyměnit SIM - mám třetí a hádejte co? Stále se mi nahodile odpojuje SIM.

Máte to tak taky někdo, popř co by mohlo pomoct.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 3. 2016 15:14 Odeslat příspěvek
Zdravím. Mám dotaz k Huawei Ascend P7 v růžové barvě. Vím, že tento telefon je z roku 2014, ale dnes se mi nedaří ho nikde sehnat v růžové barvě, jen v černé. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli to byla jen limitovaná edice nebo tak něco a už ho nikdy nikde neseženu? Děkuji


Offline - Moderátor Profil 
25. 3. 2016 15:51 Odeslat příspěvek
Huawei P7 Pink byla limitovaná edice a podle všeho je již vyprodána


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 5. 2016 16:02 Odeslat příspěvek
Ahoj, koupil jsem si Huawei P7, jedna se o tel kupovany u O2. cca. pred rokem. Telefon je ve spickovem stavu bez jakeho koli skrabance ci poskozeni. Jediny problem ktery jsem zpozproval, ze baterie je ja tom opravdu bidme. V noci kdyz se nepouziva tak z plneho nabiti klesne baterie zhruba na 70% za cca.7h.muze to byt starou aktualizaci? Dekuji za radu. :-)


Offline - Moderátor Profil 
22. 5. 2016 16:11 Odeslat příspěvek
Aktualizací ne, asi tam máš nějakou žravou aplikaci, co ti vysává baterii
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Stránka 8 z 8 [ Příspěvků: 111 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies