MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Huawei P9 - obecná diskuze

Offline - Moderátor Profil 
16. 11. 2016 22:20 Odeslat příspěvek
Kdo chce zkusit Nougat na P9
https://mobilizujeme.cz/clanky/otestujte-jako-prvni-android-7-0-nougat-pro-huawei-p9/?_e_pi_=7%2CPAGE_ID10%2C9655443596
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
23. 11. 2016 17:26 Odeslat příspěvek
Hadzi píše
Chtěl bych si pořídit ještě jednu nabíječku, nejlépe asi alliexpres. Máte nějaky typ? Podporuje rychle nabíjení? Našel jsem třeba toto

https://www.aliexpress.com/item/100-Ori ... 476a323643

díky za pomoc

No to vidíš přímo na obrázku. Podporuje to klasické rychlejší nabíjení 5V 2A. Ale rychlonabíjení přes 9V (tak jako u Samsungu) pouze ty modely, co mají 9V output, tak jak vidět na nabíječce.


Offline - Junior Profil 
23. 12. 2016 00:05 Odeslat příspěvek
Nechci moc dělat reklamu svému bývalému zaměstnavateli, ale u O2 se dá nyní Huawei P9 sehnat za 11995 korun a navíc dostanete náramek ColorBand A1. Nenapadá mě, kde sehnat v současnosti P9 výhodněji v oficiální distribuci. PS: pokud by někdo neměl žádnou O2 službu, mně jich pár zbylo, takže v případě potřeby kódu na slevu jsem klidně k dispozici (kód se dá klidně poslat také na kartu SIM objednanou ze simzdarma.cz).


Offline - Junior Profil 
24. 12. 2016 08:52 Odeslat příspěvek
O2 ani nemluv..to raději pár stovek přidám a mám to samé taky..


Offline - Junior Profil 
24. 12. 2016 14:17 Odeslat příspěvek
Tak zrovna nákup telefonu bez smlouvy by neměl být problém, navíc jistý původ, možnost reklamovat prakticky kdekoliv. Předsudky nejsou na místě...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 1. 2017 09:38 Odeslat příspěvek
Přes HiCare je dostupný Nougat,ještě to není finální verze.


Offline - Junior Profil 
29. 1. 2017 17:26 Odeslat příspěvek
Nemáte někdo osobní zkušenost s porovnáním fotoapáratu P9 se Samsungem S5? Nejde mi o manuální nastavování, ale jen ukázat na co zaostřit a vyfotit.


Offline - Junior Profil 
26. 2. 2017 21:59 Odeslat příspěvek
Ahoj, obdržel někdo už finální A7 s EMUI 5? Mám oficiální CZ distribuci a stále nic...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 2. 2017 06:29 Odeslat příspěvek
Měl jsem testovací a minulý čtvrtek dorazila finální.


Offline - Junior Profil 
28. 2. 2017 20:42 Odeslat příspěvek
Tak už to dorazilo, zatím rozpačité dojmy. Největší zklamáním je nefunkčnost screen lock aplikací, respektive probuzení s žádostí o pin kód. Zatím jsem to vyřešil plovoucím tlačítkem, tam to funguje. Výdrž baterie se uvidí, fajn je komfortní čtení (filtrace modré složky světla na večerní čtení)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 5. 2017 10:45 Odeslat příspěvek
Známý chtěl koupit mobil hlavně na focení fotek a taky na to aby se tolik nesekal. Bylo na výběr Z P9 a ostatních mobilů nad 10 000. Foťák mě mile překvapil, protože fotky byly dobře zaostřené a kvalita byla dobrá i ve tmě. Bohužel na chvíli co jsem ho měl půjčený jsem musel všude nosit nabíječku protože se v práci vybijí. :twisted:


Offline - Junior Profil 
4. 5. 2017 21:48 Odeslat příspěvek
A měl by se v práci nabíjet? :). Znát SOT by bylo lepší pro srovnání. Manželka nyní s P10 dala SOT jemně přes 7 hodin, to už je třeba solidní velmi...


Offline - Junior Profil 
30. 5. 2017 19:22 Odeslat příspěvek
Zkusil byste prosím někdo do P9 se standartním zámkem na obrazovce připojit USB myš, zdali bude fungovat? Je potřeba redukce z USB-C na standartní samici USB.
Mám totiž takto zamknutou P9, ale je rozbitý dotyk a nejde tedy standartně naťukat odemykací kód...potřebuju si z ní jen zkopírovat fotky apod.
Díky předem jestli má někdo tu možnost.


Offline - Junior Profil 
20. 6. 2017 15:14 Odeslat příspěvek
Dá se někde dohledat které kožené pouzdro(kapsa) sedí na tu P9? Jde mi přesně o tohle,ale prodává se v několika velikostech
Příloha
RedPoint.jpg
RedPoint.jpg
[ 9.16 | Zobrazeno 6628 krát ]



Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 9. 2017 13:52 Odeslat příspěvek
Dobrý den. Mám Hua P9 a jsem s ním absolutně spokojený. Mám však jeden prblém, který mi znepříjemňuje život. Asi tak 2-3x do měsíce se mobil ve stavu "standby" velmi silně zahřeje. Nezjistil jsem proč, na pozadí nic neběží. Nestane se to ani při nabíjení. Prostě najednu mě mobil pálí v kapse. Řeším to vypnutím. Napadá vás příčina? Díky za reakce.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další stránka
Stránka 4 z 7 [ Příspěvků: 102 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies