MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Huawei P9 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
8. 8. 2016 10:10 Odeslat příspěvek
babenka4 - při mém používání ta utilitka zobrazuje teplotu v rozmezí 28-38°C. Při intenzivním používání jsem zatím neměl přes 50%. Ještě podrobím dalšímu testu v kombinaci využívání GPS Navigace, focení a hry a dám info.
jen poznatek program ukazuje i kolik která apka žere a zrovna tenhle monitor sám sebe dal na 1. místo ;-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
8. 8. 2016 13:30 Odeslat příspěvek
to pedes:
zdravim a vdaka za odpoved, len pre upresnenie, pod tymi 50% percentami pri intenzivnom pouzivani si nemyslel nahodou teplotu v °C , a coho je to hodnota ?
Je to dosiahnute pri spustenej aplikaci Foto, alebo je to pri celkovom beznom pouzivani telefonu /net, video a iné/.
Naozaj ti budem vdacna ak sem hodis hodnoty v °C/cas pouzivania fotenia a hrania hier, za ktory tu teplotu P9 dosiahla aj pri tej GPS navigacii.
K tomu poznatku, neviem posudit ci GSM Battery monitor zerie vela, lebo pouzivam ho len na tom mojom nestastnom ZTE Axon mimi , mam ho na 10 mieste a vykazuje spotrebu 0,5%, no nezda sa mi, ze by mi nejako rychlo mizla baterka, ta je v pohode , zle je len prehrievanie.
Este traz dik a tesim sa na dalsie poznatky a skusenosti, prajem pekny den.


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2016 13:18 Odeslat příspěvek
napíšu to jinak, ještě mi ta aplikace neukázala hodnotu, která by ve stupních celsia začínala čtyřkou a víc. Max. jsem viděl 38°C ve chvíli, kdy jsem měl puštěno víc apek, jela mi GPS, fotil jsem, natáčel a zkusl jsem hrát hry, Zmíněný NFS, mimo to FC:WW2 a Leps World2. Je jedno zda je ve spojení s hodinkami nebo ne.
Na jeden zádrhel jsem narazil po nainstalování jedné aplikace na měření čehosi, tušm hluku a tel se seknul. Po odinstalování a nahrání apky jiného výrobce vše OK.


Offline - Junior Profil 
25. 8. 2016 15:26 Odeslat příspěvek
Cau pedes, dlhsie som tu nebola, PC /v zaruke/ mi dalo valali a nez som poriesila reklamaciu a vymenu za nove, preslo vela casu. Chcem ti len podakovat za tvoju ochotu a testovanie toho o co som ta poziadala, si fajn chlapik, nech ti to vydrzi, maj sa krasne, zelam pekny den


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 9. 2016 20:58 Odeslat příspěvek
dá se v blízké době očekávat trochu výraznější pokles ceny (tak 2000)?


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2016 21:23 Odeslat příspěvek
Kup Honor 8 a máš to samé za 11k. Jediný rozdíl jsou skleněná záda oproti kovu, nic víc.....


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 9. 2016 13:58 Odeslat příspěvek
na ten jsem se taky díval a sice je dražší, než kolik jsem měl původně v plánu utratit, ale zase má všechno co potřebuji


Offline - Junior Profil 
4. 9. 2016 16:01 Odeslat příspěvek
Kamarád ho má a bomba telefon. Oproti P9 má ještě navíc programovatelné tlačítko, NFC a infraport. Jediný co nemá jako P9 jsou kovová záda a u foťáku napsáno Leica, ikdyž je foťák totožný :-)


Offline - Junior Profil 
7. 9. 2016 04:20 Odeslat příspěvek
Prosim o radu,která app nahrávání hovorů je funkční ? Vyzkoušel jsem jich několik ,a buď nefungovaly vubec,nebo jenom chvíli ! Ps mám Honor 8,ale problém se záznamem hovoru jsem měl o na p8 lite. Zajímají mne zkušenosti s nahráváním u Huawei všeobecně.


Offline - Junior Profil 
7. 9. 2016 08:07 Odeslat příspěvek
To Bobolit - liší se i trochu rozmístěním tlačítek,takže ne pasuje každý kryt ..i tvrzené sklo trochu překrývá sluchátko (asi 1 mm)...jinak velká spokojenost !


Offline - Moderátor Profil 
17. 9. 2016 23:31 Odeslat příspěvek
Porovnání fotoaparátu Huawei P9 vs. Honor8
http://mobilizujeme.cz/clanky/souboj-dualnich-fotoaparatu-od-huawei-slepy-fotoduel-vysledek/


Offline - Junior Profil 
18. 9. 2016 09:07 Odeslat příspěvek
Bobolit - NFC u P9 je, ale existují dvě verze a je jen v případě verze bez DualSim. Jaké tlačítko máte na mysli?


Offline - Junior Profil 
18. 9. 2016 09:29 Odeslat příspěvek
Jasně, vím, že NFC má P9 single sim, ale tu koupíš jen u operátora a to je velké mínus, aspoň pro mě, kvůli jejich nainstalovanému bordelu a pozdním aktualizacím. Čtečka otisku prstu u Honoru 8 je zároveň programovatelné tlačítko, kde jde navolit co se stane např. při jednom zmáčknutí, dvojím, apod....


Offline - Junior Profil 
20. 9. 2016 13:31 Odeslat příspěvek
Netušil jsem o jakém "tlačítku" je řeč.
Nevím kam až sahají možnosti čtečky na Honor8.
U P9 lze volit kromě odemknutí telefonu - pohybem po čtečce se listuje v galerii obrázku, tahem dolu ze základního menu lze stáhnout lišta notifikací, poklepáním lze přijmout hovor, vypnout budík, pořídit fotku.
zda nové možnosti přinese novější firmare si musíme počkat.


Offline - Junior Profil 
8. 11. 2016 22:07 Odeslat příspěvek
Chtěl bych si pořídit ještě jednu nabíječku, nejlépe asi alliexpres. Máte nějaky typ? Podporuje rychle nabíjení? Našel jsem třeba toto

https://www.aliexpress.com/item/100-Ori ... 476a323643

díky za pomoc
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další stránka
Stránka 3 z 7 [ Příspěvků: 102 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies