MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Huawei P10/Plus - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 11. 2017 21:40 Odeslat příspěvek
Hmm, to je mi jasný, uvidím, jak se to vyvine, teď tam píšu. Když to bude z jejich strany špatný, tak tam budu muset zajet
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
6. 11. 2017 10:11 Odeslat příspěvek
U Huaweie je single/dual SIM ciste vec firmware - HW ma jen jednu verzi.
Singe SIM jsou zamceny pro operatory povetsinou.
Ale staci udelat root a nacpat tam generic firmware a je z toho dual SIM.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 11. 2017 20:35 Odeslat příspěvek
Díky za vysvětlení a radu, do toho se ale já pouštět nebudu, neboť tomu vůbec nerozumím. Dneska jsem s tím eshopem mluvil a slíbili mi, že mi vrátí peníze, že se mi moc omlouvají, že to byla jejich chyba na jejich stránkách. Že měli chybně uvedeno u tohoto telefonu dual. Tak uvidím........


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 11. 2017 14:03 Odeslat příspěvek
zvažuji koupi P10+ .. prosím Vás, jak je na tom s kvalitou sluchátkový výstup? poslouchám muziku ve FLAC.. díky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 11. 2017 08:01 Odeslat příspěvek
tak jsem koupil, sluchátkový výstup je skvělej..


Offline - Junior Profil 
4. 12. 2017 21:01 Odeslat příspěvek
Mám možnost koupit Huawei P10 za vcelku rozumnou cenu, ale čím víc o tom telefonu hledám, tím víc se mi nelíbí.
Byl jsem se na něj podívat v elektru, hlavně jsem testoval fotoaparát a jeví se mi velice dobře, což je pro mě hlavní, ale čtu takové problémy se základním "fungováním".
K té oleofóbní vrstě, už ji tam dávají nebo ne? Také čtu problémy s wifi, že huawei dosahuje daleko horších rychlostí oproti jiným telefonům, je to pravda? Co horší citlivost displeje a neodladěnost prostředí?
U těhle výkřiků na internetu člověk neví, zda jde o problém s jedním kusem, co třeba bylo vyřešeno reklamací nebo jde o problém všech kusů.
Není lepší koupit Honor9?
Děkuji moc.


Offline - Junior Profil 
5. 12. 2017 06:06 Odeslat příspěvek
Já teď koupil ženě pod stromek P10Plus. Foťák je pro ni zásadní a tak mi tento telefon vyšel jako nejlepší cena/výkon. Samozřejmě zatím nebyl zapnutý, ale mohu jen informovat, že na displeji žádná fólie není a oleofobni vrstva ano.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 12. 2017 19:56 Odeslat příspěvek
Zdravím borci, poraďte mi prosím. Koupil jsem si sklo panzer glass, moje otázka je, mám sundat tu fólii z výroby (to je ten gorilla glass)? Díky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 12. 2017 21:57 Odeslat příspěvek
Dobrý, už jsem jí sundal a nalepil to sklo. Gorilla je vyloženě sklo displaye


Offline - Místní informátor Profil 
22. 12. 2017 11:27 Odeslat příspěvek
HUAWEI P10 DOSTÁVÁ AKTUALIZACI NA EMUI 8.0 A ANDROID OREO

https://gizchina.cz/2017/12/21/huawei-p ... tualizaci/


Offline - Junior Profil 
24. 12. 2017 12:51 Odeslat příspěvek
Otázečka, jestli někdo nebude vědět.

Natáhnul jsem si do Gmail aplikace účet e-mailu na seznamu, ale bohužel se mi e-maily nezobrazujou v html, tzn, když třeba přijde e-mail s upozorněním tady z diskuze, tak se to nezobrazí jako odkaz, ale jako text, čili je odkaz nutný kopírovat a vložit do prohlížeče :-/
Díkyyy


Offline - Junior Profil 
2. 1. 2018 16:28 Odeslat příspěvek
Eeeh? Udelal jsem si zkratky na vsechny svy mailovy schranky a furt mi ty zkratky z olochy mizej. Uz me to stve. Nevite nekdo, proc tomu tak je?


Offline - Místní informátor Profil 
4. 1. 2018 16:42 Odeslat příspěvek
Staň se Beta testerem a vyzkoušej jako první Android 8 a EMUI 8 na telefonech Huawei P10.
Přihlaš se tady: consumer.huawei.com/minisite/cz/fut/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 1. 2018 20:42 Odeslat příspěvek
Ahoj všichni,
mám dotaz, vím, že Honor 9 má zprava a zleva vedle prostředního tlačítka (a zároveň čtečky otisků) i další dvě funkční tlačítka, oproti tomu jsem četla, že Huawei P10 má ta funkční normálně nad, zabírající místo na displayi, je to tak? A jak to má P10+ prosím?
Moc díky!


Offline - Moderátor Profil 
6. 1. 2018 20:50 Odeslat příspěvek
Buďto na displeji nebo přes čtečku gesty
https://www.mobilmania.cz/clanky/huawei ... 3004163676
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další stránka
Stránka 7 z 11 [ Příspěvků: 164 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies