MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Huawei Nova 3 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
7. 8. 2019 19:14 Odeslat příspěvek
Huawei Nova 3 je zase na dlouho dobu a možná definitivně můj poslední Huawei.... Neustálý votravný jakýsi vestavěný aplikace, sestřelování navigace a trackovacích SW za účelem šetření baterky i když je nastaveno, že je vypínat nemá, foťák, kterej vypichovali jako jednu z předností nic moc, pomalej, blbě ostří, ty jejich automatický vylepšení, to je taky dílo....... Nene, takto fakt ne.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
8. 8. 2019 17:36 Odeslat příspěvek
Irotrekl:tak to máš divné,mám Novu 3 již dlouho,ale takové problémy sní teda nemám.navigaci nevypíná a nějaké aplikace taky neotravují.Buď špatný kus,nebo né cz distribuce,nebo nevím,ale jak píši,jede zcela bez problémů a to i ted ,když tam mám EMUi 9.1


Offline - Junior Profil 
16. 8. 2019 14:41 Odeslat příspěvek
Má Nova 3 ochranu displeje CGG, Asahi, Panda nebo tak něco?. Ve specifikacích to není uvedeno recenze také mlčí, nebo mají nějaké svoje noName případně z továrny nalepenou folii?


Offline - Moderátor Profil 
16. 8. 2019 15:21 Odeslat příspěvek
třeba tam dali Dinorex, něco tam být musí
https://www.mobilmania.cz/clanky/odolne ... fault.aspx


Offline - Junior Profil 
16. 8. 2019 16:07 Odeslat příspěvek
Taky myslím že tam nejake mene zname bude....tohle byva zvykem u rady honor u huawei davaji vetsinou neco


Offline - Místní informátor Profil 
30. 8. 2019 16:08 Odeslat příspěvek
Huawei Nova 3 obdržela srpnové bezpečnostní záplaty


Offline - Junior Profil 
12. 9. 2019 10:26 Odeslat příspěvek
Ako ste na tom s kvalitou telefonátu? Mám Novu 3 ako záložný telefón a kvalita hovoru mi príde celkom chabá. Podozrievam z toho telefonovanie v sieti 4G. Keď prepnem na 2G tak zvuk zo slúchadla už nie je taký "rozbitý", ale zasa mám pocit, že telefonujúci na druhej strane je ďalej odomňa. Pozrel som všetky nastavenia, či náhodou nie je niekde zapnuté nejaké "vylepšenie", ale nič som nenašiel.


Offline - Junior Profil 
15. 9. 2019 17:19 Odeslat příspěvek
engine_er : i mě jsou hovory v LTE krásně čisté,nemohu nic vytknout,tak asi bud chyba v telefonu,nebo v síti v určité části,kde se nacházíte :)


Offline - Moderátor Profil 
15. 9. 2019 20:39 Odeslat příspěvek
engine_er:
tovární nastavení by mohlo (ale taky nemuselo) pomoci


Offline - Junior Profil 
8. 11. 2019 10:44 Odeslat příspěvek
Nemáte někdo problém s vypadáváním mobilních dat?

Dříve jsem měl xiaomi redmi note 3 a třeba cestou ve vlaku sice signál kolísal mezi lte, 3g nebo místy i edge, což je pochopitelné z důvodu pokrytí, ale Nova 3 vyloženě vypadává úplně. A to klidně i v centru Prahy, kde je všude LTE. Jdu pěšky s LTE připojením, najednou přestane fungovat internet (signál mobilní sítě se ale normálně zobrazuje, pouze vypadne internet, jak kdybych vypnul mobilní data) a tak do minuty opět naskočí zpátky LTE. Při jízdě ve vlaku to bylo téměř nepoužitelné. Laicky bych odhadl, že je nějaký problém, když se telefon má přepojit na jiný vysílač.


Offline - Junior Profil 
8. 11. 2019 11:23 Odeslat příspěvek
To tomasvlasak - software poslední? Wipe cache po každém upgrade? Zapnuté VoLTE a funkční? Nemáš čínské/barevné pouzdro které by ovlivňovalo prostup signálu? Pokud vše OK tak nechat vyměnit ještě SIM a potom obnovit do továrního nastavení.... Když ani to ne, tak samozřejmě reklamovat.


Offline - Junior Profil 
8. 11. 2019 20:33 Odeslat příspěvek
verze 9.1.0.343 (telefon píše, že je aktuální)

ne, sim kartou to není, to jsem zapomněl zmínit. sim je stejná jako v původním xiaomi a zkoušel jsem i 2 další sim jiného operátora (abych vyloučil, že jsem při přendání sim ze starého do nového poničil)

zkrátka když se nepohybuji, tak je vše ok, ale při pohybu se to odpojuje, víceméně už jsem vypozoroval, že i ve stejném místě (chodím pravidelně z vlaku stejnou trasu)

Wipe udělám nyní, to jsem nedělal a VoLTE ani zaplé nemám.

silikonové pouzdro mám, ale to by přece vypadl signál komplet ne? nikoliv jen internetové připojení a ještě třeba v centru prahy, kde to je fakt dobře pokryté


Offline - Junior Profil 
8. 11. 2019 23:24 Odeslat příspěvek
VoLTE je právě dobré používat... Mobil je neustále na 4G síti a nemusí se přepínat do starších sítí.. U O2 a T-Mobile je nahoře ikonka VoLTE, u Vodafone nechat zapnuté mobilní data a vypnout WiFi - zahájit hovor a musí zůstat nahoře ikonka 4G/LTE sítě (pokud se přepne během hovoru do 2/3G, tak není VoLTE aktivní) - kdyžtak aktivovat přes samoobsluhu/operátora... Jinak samozřejmě alespoň 1x týdně mobil restartovat (nebo vypnout/zapnout).


Offline - Junior Profil 
11. 11. 2019 13:53 Odeslat příspěvek
Tak a mám ďalší problém. Nejaký najnovší FW 9.1.0.343 a z ničoho nič mi prestalo fungovať otáčanie obrazovky. Stretol sa s tým už niekto? Neviem či je to FW alebo chybou HW.


Offline - Místní informátor Profil 
18. 1. 2020 18:08 Odeslat příspěvek
Nová aktualizace 9.1.0.357 Prosincové bezpečnostní záplaty.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 4 z 6 [ Příspěvků: 78 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies