MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
19. 3. 2021 09:36 Odeslat příspěvek
Ja v aktualizacich nic, ale v Podpore je, tak uz sosam
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
2. 4. 2021 03:02 Odeslat příspěvek
Tak co jaky je update? Na P30 pro se nekdo stezoval ze se seka prostredi ci co...nezmrsili fotak? Jine postrehy? Dalsi update uz asi nebude...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 4. 2021 09:35 Odeslat příspěvek
Mam P30 pro a zmeny vidim jen ve vzhledu animace a par zmen ve slozkach atd. Jinak mi pripada vse stejne jak v emui 10.
Manzelka ma mate 20 pro a to same. Zmeny minimalni, vse jede jak ma.
Nekteri psali problem s vydrzi baterii, ale nevsiml jsem si ani na mate, ani na P30 pro.
Bohuzel, oba mobily maji sve leta za sebou. Android 11 nebude, takze casem clovek musi jit do konkurence, pokud chce google app.


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2021 07:22 Odeslat příspěvek
No vidim to stejne, letos jej budu mit dva roky za ty prachy (cca 13K) perfektni foun na ktery se tenkrat nechytal ani temer 2x drazsi S10+ jakozto prima konkurence. Ted jsem bezradny co pripadne koupit. Rady S20 a S21 jsou z meho pohledu silne predrazene. Huawei nic (Mate 40 i P40 krasne paradni telefony ale bez googlu ani ranu navic cena Mate 40 je snad vtip). Lg uz ani nepovazuji za vyrobce telefonu, Sony je v haji. Prekvapive pouzitelny je Nova 5T co jsem vloni kupoval holce, ale zase jsme u huawei. Takze tradicni vyrobci uplne odpadli. Od xiaomi mam doma akorat tak chytrou lapmu a par teplomeru :D zatim jsem vuci jejich telefonum skepticky ikdyz v recenzich vychazeji dobre. Ostatni cinani jeste podle mne nedorostli. No uvidime jaka bude cena S20 ultra v lete. Mozna jeste Note 20 ale velikostne jsou to uz kramy. Bohuzel kdyz se chci posunout i co se tyce fotaku nebude moc na vyber.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 4. 2021 06:03 Odeslat příspěvek
Ja to vidim na s20, s21 (bud + nebo ultra). S21 novejsi, exynos lepsi, lepsi vydrz. Jeste s20FE 5G se snapdragonem. Popr jak pises, ten note, jenze je to fakt uz cihla. Xiaomi nevim, mi11 vypada pekne, recenze vzdy krasne. Ale realita dle fora - bugy, spatna vydrz.
LG s mobilama konci, jeste mas iphone.
Huawei mobily jsou paradni, jsem spokojen jak s P30 pro a mate 20 pro. Ale absence google app... To bych fakt nedal. Huawei se snazi se svym obchodem, ale proste neni to ono.


Offline - Junior Profil 
6. 4. 2021 08:51 Odeslat příspěvek
já přecházel z mate 20 pro na oneplus 8 pro a můžu říct že mi u tohohle telefonu nic nechybí. má vlastně všechno co měl mate 20 pro ale ve vyšším levelu. tak mrkni na tenhle. bezpečnostní záplaty březen. výdrž úplně v pohodě den a půl po posledním update. displej krásnej. paměť 12/256. o rychlosti se nemusím bavit, tak rychlej telefon jsem ještě neviděl, fakt. má 5g. prostě paráda. tohle bych doporučil. teď by se dal sehnat za slušný peníze.. jo vlastně jo, absence paměťových karet mi vadí.. ale zkouším si zvykat na cloud. mám Google disk a one drive. :-D samozřejmě že vzpomínám na huawei a kdyby mu vrátili Google tak okamžitě se. vracím protože je to o o mě nejlepší značka. ale. bez Google jsou poloviční a i když někdo řekne že to jde dohrát a funguje normálně, jsou to plky.. mobilem platím samozřejmě.. aktualizace aplikací těch dohranych nebude ideální spíš složitější aby všechno fungovalo jak má.. můj názor :-)


Offline - Junior Profil 
6. 4. 2021 20:09 Odeslat příspěvek
Asi bych se trochu bal o kvalitu fotek, ale nevidel jsem recenze takze...taky docela rizek, ale to je uz dnes asi normal (o neco vetsi jako S20+ o neco mensi jako S20 Ultra). Vydrz by mohla byt teoteticky lepsi nez Mate 20Pro, skoda se nema 45W nabijeni jako S20 Ultra nebo aspon 40W Mate 20 Pro to me uz parkrat zachranilo. Pri 256GB uz bych kartu ani neresil a na poradne 5G urcite jeste jednou telefon za 2 roky vymenim :P urcite zajimavy tip, ale slusnou cenu si predstavuji jinak. Na to ze uz je devitka jsme fakticky kolem cenovky S20+ zalezi jak bude do leta klesat cena...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 4. 2021 03:48 Odeslat příspěvek
Jo souhlas. Na ten jsem zapomel. AOD v novem FW jiz je, jen pry zere baterii (cerpano z fora). Super snap, fotky slabsi (zkouseno osobne). Nadstavba prijemna. Jen ta cena se mi zda dost nahore. S bonusama jsem kousek od ceny S21. Takze asi tak. Asi pockam, na nakou dobrou akci. Toz hlavne dobre vybrat bando. Skoda tech omezeni od amiku.


Offline - Junior Profil 
7. 4. 2021 20:28 Odeslat příspěvek
U me update probehl zcela bez problemu a telefon funguje dobre, stejne jako fungoval predtim. Zmeny uz znam z P40 Pro, takze nic noveho. Paradoxne u Mate 20 Pro prostredi beha plynuleji. A to uz ma P40Pro od EMUI11 jeden nebo dva dalsi updaty.


Offline - Místní informátor Profil 
3. 5. 2021 12:42 Odeslat příspěvek
Huawei Mate 20 Pro obdržel novou aktualizaci: 11.0.0.152 aktualizace má 1,02Gb


Offline - Junior Profil 
3. 5. 2021 13:34 Odeslat příspěvek
kultus píše
No vidim to stejne, letos jej budu mit dva roky za ty prachy (cca 13K) perfektni foun na ktery se tenkrat nechytal ani temer 2x drazsi S10+ jakozto prima konkurence. Ted jsem bezradny co pripadne koupit. Rady S20 a S21 jsou z meho pohledu silne predrazene. Huawei nic (Mate 40 i P40 krasne paradni telefony ale bez googlu ani ranu navic cena Mate 40 je snad vtip). Lg uz ani nepovazuji za vyrobce telefonu, Sony je v haji. Prekvapive pouzitelny je Nova 5T co jsem vloni kupoval holce, ale zase jsme u huawei. Takze tradicni vyrobci uplne odpadli. Od xiaomi mam doma akorat tak chytrou lapmu a par teplomeru :D zatim jsem vuci jejich telefonum skepticky ikdyz v recenzich vychazeji dobre. Ostatni cinani jeste podle mne nedorostli. No uvidime jaka bude cena S20 ultra v lete. Mozna jeste Note 20 ale velikostne jsou to uz kramy. Bohuzel kdyz se chci posunout i co se tyce fotaku nebude moc na vyber.


Jen pro tvou informaci, ten tvůj chujawej se prodával za stejnou cenu jako Samsung :mrgreen:


Offline - Junior Profil 
5. 5. 2021 13:03 Odeslat příspěvek
Informace o nejnovější aktualizaci - https://consumer.huawei.com/cz/communit ... cId_37950/


Offline - Junior Profil 
5. 5. 2021 13:25 Odeslat příspěvek
Blokuje mi neco Adblock nebo tam zadne nejsou? :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 5. 2021 12:42 Odeslat příspěvek
Tak právě sosám 11.0.0.152 a instaluji aktualizaci, čekal jsem na ni přes měsíc oproti uživateli zumzumzum, ale vždy to dlouho trvá než dorazí aktualizace na můj telefon oproti jiným uživatelům ...


Offline - Junior Profil 
30. 6. 2021 11:11 Odeslat příspěvek
Mate nekdo novejsi zaplaty nez breznove?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49  Další stránka
Stránka 46 z 49 [ Příspěvků: 729 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies