MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Huawei P30 /P30 Pro - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
2. 7. 2020 17:25 Odeslat příspěvek
Také mám stále 10.0.0.195 . Už jsem myslel, že jsem sám :-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
2. 7. 2020 19:44 Odeslat příspěvek
Určitě nejsi. Podle dostupných informací měla být distribuce od poloviny června do jeho konce. Evidentně se to ale nepovedlo a vypadá to, že aktualizovaných přístrojů je zatím hodně málo. Teď začala chodit EMUI 10.1 na MATE 20. Tak je to zase dobrá zkušenost, že...


Offline - Junior Profil 
4. 7. 2020 12:54 Odeslat příspěvek
Tak jsem nevydržel a vzal to přes aplikaci "podpora" v telefonu a už jedu na 10.1. Konečně trochu zapracovali na AOD.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Junior Profil 
4. 7. 2020 14:25 Odeslat příspěvek
Prechazel jsem ze samsungu na huawei a to ze nema huawei AoD tak nacancany jako samsung nic neznamena proste to funguje, za to ty z toho mas koukam docela trauma kdyz musis porad hejtit.


Offline - Junior Profil 
4. 7. 2020 14:52 Odeslat příspěvek
Ja mám AoD vypnutý, načo mať stále zobrazený čas.. Keby sa dalo zobraziť len ikony notifikácii, bolo by to fajn.


Offline - Junior Profil 
4. 7. 2020 22:05 Odeslat příspěvek
A naopak, proč ho nemít? Já si už na to zvykl, že mrknu a vidím čas a notifikace.
Nebo jsou ty hodiny tak otravné vedle notifikací :-) ?


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2020 06:02 Odeslat příspěvek
Zbytočné spotrebujú baterku a potenciálne vypaľujú ten AMOLED.. Na hodinkách s rovnakým typom displeja mám po roku vypâlený stav baterky.


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2020 06:24 Odeslat příspěvek
AoD nemusí zobrazovat informace nonstop, lze to i na určitý čas vypnout.
Jinak AoD je alternativa k diodě, která zde chybí.
Vypálit by se nic nemělo, přece jenom se čas a notifikace pohybují, není to pořád na stejném místě. Stejně tak kolečko pro otisk prstu pulzuje a nesvítí trvale.


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2020 08:43 Odeslat příspěvek
myscho123 píše
Zbytočné spotrebujú baterku a potenciálne vypaľujú ten AMOLED.. Na hodinkách s rovnakým typom displeja mám po roku vypâlený stav baterky.


Kdysi jsem testoval spotřebu AOD na Lumii 1020,kde byla 2000mAh aku a
AOD bralo cca 0,2 až 0,3% za hodinu. Na předchozím Galaxy S7 to je cca do 1% za hidinu a na P30 pro je to zhruba taky tak. Nevím proč to šlo na Lumii o dost lépe, ale i přes to mám AOD pořád zapnuté a v reálu mám AOD opravdu aktivní (ležící na stole apod) jen pár hodin denně. Takže jestli si ale ukrojí 10 až 12% za den stejně budu nabíjet kadzy den,ktery končím s 30ti až 50%. Používám v P30 pro dualsim, kdy jedna je pracovní. Dříve jsem nabijel obden. Teď každý den, ale je to hlavně využitím mého telefonu jako pracovního.


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2020 09:24 Odeslat příspěvek
Já mám AOD nastaveno, aby se v noci vypnulo (spím :-) ) . Ještě na LG jsem testoval spotřebu baterie při zapnutém a vyplém AOD. A byl to minimální rozdíl. Dokonce i na G6, což je asi jediný telefon s AOD na IPS displeji, to bylo v jednotkách procent za den.


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2020 14:13 Odeslat příspěvek
technikus píše
Vypálit by se nic nemělo, přece jenom se čas a notifikace pohybují, není to pořád na stejném místě. Stejně tak kolečko pro otisk prstu pulzuje a nesvítí trvale.


Jsi si jistý, že se AOD pohybuje? Na předchozím telefonu jsem to měl vždy po minutě, po dvou jinde a tady mi příjde, že se to ani nehne. Nebo jsem si to jen nenastavil?


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2020 15:05 Odeslat příspěvek
Na Mate 20 Pro se to pohybuje, nevidim duvod proc by to u P30 melo byt jinak. Nastavit to nijak nelze, proc taky...


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2020 21:17 Odeslat příspěvek
Samozřejmě že se AoD pohybuje. Jinak by bylo vypálených displejů...
Taky na noc AoD vypínám, ale to ne díky nějakému ušetřenému procentu baterky, ale že spím a na displej se nedívám.


Offline - Junior Profil 
6. 7. 2020 06:24 Odeslat příspěvek
Tak pak je něco špatně u mě. Stále v horní cca třetině displeje.

Edit : tak to je jen u toho nového iluminiscenčního. U toho nejzákladnějšího to není a normálně se pohybuje.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 51  Další stránka
Stránka 34 z 51 [ Příspěvků: 751 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies