MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Huawei P30 /P30 Pro - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
8. 5. 2022 08:38 Odeslat příspěvek
Po 2 letech mi odešel displej na mě P30PRO. Naštěstí to pokryla ještě záruka. Ted uvažuju,co dál - předpokládám,že dostanu peníze. Nevidím adekvátní náhradu.jedinė Samsung Galaxy s22 ultra.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
8. 5. 2022 12:36 Odeslat příspěvek
Displeje jsou, oprava dopadne dobře (pokud se bude jednat o uznanou reklamaci).


Offline - Junior Profil 
8. 5. 2022 15:06 Odeslat příspěvek
Není důvod reklamaci neuznat. Jinak je to 4. závada no, takže právě proto se ptám. Novou P30 pro asi nikde neseženu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 5. 2022 07:47 Odeslat příspěvek
Zdravím,můžu poprosit o info kde nechat vyměnit baterii u P30 pro?Telefon už neni v záruce.Děkuji


Offline - Moderátor Galerie Profil 
10. 5. 2022 08:36 Odeslat příspěvek
Zkuste servis Huawei na Praze 4 Chodov přímo v centru Westfield.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 5. 2022 14:12 Odeslat příspěvek
Zdravím, měl bych ještě dotaz ohledně fotoaparátu u P30 pro. Koupil jsem si nedávno tento mobil z druhé ruky kvůli právě foťáku. Při focení jsou některé fotky hezké a některé strašně takové rozmazané,přitom foceno bez zoomu. Čočka foťáku se zdá nepoškozená a v mobilu nahraná poslední aktualizace Emui 12.
Když jsem pročítal recenze a viděl fotografie, tak ty byli úplně o něčem jiném.


Offline - Junior Profil 
12. 5. 2022 22:43 Odeslat příspěvek
Hoď sem nějaké fotky a uvidíme.


Offline - Junior Profil 
20. 5. 2022 17:34 Odeslat příspěvek
Po aktualizácii na EMUI 12 neviem nájsť zdieľanie wifi pomocou QR kódu.. Odstránili to alebo neviem hľadať?

Kedysi stačilo kliknúť na wifi a hneď to ukázalo kód na pripojenie.


Online - Junior Profil 
15. 6. 2022 13:21 Odeslat příspěvek
Přišla aktualizace 12.0.0.134

Přílohy

Screenshot_20220615_142021_com.huawei.android.hwouc.jpg
Screenshot_20220615_142021_com.huawei.android.hwouc.jpg
[ 129.75 | Zobrazeno 124 krát ]




Offline - Junior Profil 
19. 7. 2022 11:28 Odeslat příspěvek
myscho123 píše
Po aktualizácii na EMUI 12 neviem nájsť zdieľanie wifi pomocou QR kódu.. Odstránili to alebo neviem hľadať?

Kedysi stačilo kliknúť na wifi a hneď to ukázalo kód na pripojenie.



Po aktualizácii na poslednú verziu 12.0.0.134 je QR kód znova tam, kde bol.


Offline - Junior Profil 
22. 8. 2022 07:30 Odeslat příspěvek
V těchto dnech se začíná testovat další bezpečnostní update, během pár dní by mohl být venku...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 9. 2022 10:38 Odeslat příspěvek
Ahoj,

obracim se na vas s dotazem. Mam Huawei P30 PRO (stari 2 roky a par mesicu) a behem noci se mi telefon vypnul a rano nesel zapnout. Nefunguje ani hard reset a zadne jine navody na internetu. Telefon pres noc nebyl na nabijecce a vecer mel jeste cca 80% baterie, takze rano by mel mit min. 60%. Byli jsme na dovolene v Egypte, takze data byla vypnuta a na WiFi take pripojen nebyl od odletu z CR aby se tam spustila nejaka aktualizace. Vodu v telefonu take vylucuji (mel uz pul roku popraskany display, tak jsem na jakoukoliv vodu byl velmi opatrny). Displayem to nejspis nebude, zkousel jsem na telefon rano volat/poslat whatsapp zpravu a zprava se tvari jako nedorucena a taktez hovor nevyzvani. Dalsi vec, ktere jsem si vsimnul je ta, ze pri pripojeni na nabijecku se nejspise telefon nenabiji (nezahriva se) a pri pripojeni na powerbanku dioda nabijeni na powerbance zhasne, coz moji domenku jen potvrzuje.

Telefon jsem dal do mistniho servisu v CR, zkusili vymenit baterii ale nepomohlo to (coz jsem si myslel). Napada nekoho cim by to mohlo byt/co zkusit vymenit? Pripadne doporucite nejaky servis, kde by to byli i schopni nejak premerit, zda neodeslo neco na desce a ne jen slepe vymenovat komponenty? Jde mi prevazne o nejake fotky z dovolene, ktere nejsou zalohovane a par dalsich dat z telefonu. takze je pro me i dulezite to, aby servis telefon slepe neresetoval do tovarniho nastaveni.

Dekuju za tipy, T.


Offline - Junior Profil 
20. 9. 2022 11:38 Odeslat příspěvek
Dej to do autorizovaného servisu. Pokud byl už display rozbitý, mohlo to při té ráně ovlivnit i jinou věc, která se projevila až teď. Mohla to být i vlhkost, která se tam prasklinami pomalu dostávala. Tady budeme akorát věštit bez věštecké koule.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 9. 2022 19:20 Odeslat příspěvek
uz je to na cete tam ;) diky


Offline - Junior Profil 
2. 10. 2022 12:43 Odeslat příspěvek
Nevíte co je s forem www.huafan.eu už dlouho nejede
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  Další stránka
Stránka 49 z 51 [ Příspěvků: 751 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies