MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Huawei P30 /P30 Pro - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
30. 9. 2021 15:08 Odeslat příspěvek
Všimol som si to až teraz, tak neviem, či to tak bolo vždy, alebo mám niečo s telefónom...

Pri natáčaní videa telefón nevie použiť zoomovací objektív? Ak video priblížim 5x (a viac) tak je aj za pekného dňa veľmi zrnité a skoro nepoužiteľné. Čakal som že sa prepne objektív a kvalita bude cca ako pri fotke = použiteľná.

Teleobjektív má 8Mpx, to na FullHD video v pohode stačí.
Poslední příspěvek


Offline - Místní informátor Profil 
3. 11. 2021 10:24 Odeslat příspěvek
Huawei P30 Pro obdržel novou aktualizaci 11.0.0.174 říjnové bezpečnostní záplaty.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 2. 2022 22:29 Odeslat příspěvek
Ahoj vedel by mi niekto poradiť ako nainštalovať späť inteligentný ovládač,lebo som si ho nechtiac odinštaloval


Offline - Junior Profil 
5. 2. 2022 10:45 Odeslat příspěvek
Používáte někdo na P30 Pro VoLTE? Dlouho mi T-Mobile psal, že to nejde a dnes mi odpůověděli toto

"Dobrý den,

provedl jsem kontrolu a vidím, že LTE i VoLTE máte na SIM kartě v pořádku aktivní. Pro správnou funkčnost, je také potřeba mít VoLTE povolené a nastavené v mobilním telefonu. V nastavení telefonu je tak potřeba povolit LTE pro využívání datových i hlasových služeb.

S pozdravem"

Výslovně jsem psal, že se jedná o P30 Pro. Hovory VoLTE samozřejmě zapnuté mám. Je třeba ještě někde něco nastavit? Jak je uvedeno, ono povolení LTE pro data i hlasové služby? To jsem nikde nenašel.
Nebo již přes VoLTE volám a nevím o tom? Ale to se mi nezdá. Předpokládám, že na horní liště by byla nějaká ikonka. Nebo ne?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 2. 2022 11:15 Odeslat příspěvek
TM ji tam nemusí mít. Ostatně to poznáš v praxi sám, pokud hovor vyzvání do vteřiny na druhé straně, tak to není 2G.


Offline - Místní informátor Profil 
10. 3. 2022 08:21 Odeslat příspěvek
Modely řady P30 mají problém s rozpoznáním SIM karty

Po přečtení několika uživatelských problémů bylo zjištěno, že skutečným problémem řady P30 je to, že nerozpozná druhou SIM kartu. Tuhle chybu již nahlásilo mnoho uživatelů a Huawei pořád s nějakým vyjádřením otálí. V dnešní době mnoho lidí používá dvě SIM karty najednou, a pro většinu jsou zcela nezbytné. Proto je tento problém fakt velký. Dále je důležité podotknout, že první slot funguje zcela bez problémů.

Mnoho uživatelů zkusilo vyjmout a vložit SIM kartu do druhého slotu. Karta se na minutu objevila a poté opět zmizela. Moderátor vlákna, ve kterém se tyto stížnosti, nachází sepsal několik tipů, které by mohly uživatelům pomoct. Moderátor uvedl, že za tímto problémem může stát plno důvodů. Jedním z tipů je restartovat mobilní telefon nebo zkontrolovat stav SIM karty, protože mohlo dojít k jejímu poškození.

[Zdroj: svethuawei.cz]


Offline - Místní informátor Profil 
25. 3. 2022 11:57 Odeslat příspěvek
Huawei P30 (Pro) dostávají velkou aktualizaci EMUI 12 (12.0.0.132) aktualizace má 4,79GB


Offline - Junior Profil 
25. 3. 2022 15:20 Odeslat příspěvek
To som zvedavý, kedy dorazí ku mne, mám poslednú 11.0.0.174 a bezpečnosť z 1.10.2021.


Offline - Junior Profil 
25. 3. 2022 16:28 Odeslat příspěvek
Už to jede. Sosám emui 12.
Poslední jsem měl 174.


Offline - Junior Profil 
25. 3. 2022 17:36 Odeslat příspěvek
Tak jsem zvědav, jestli dojde i na Honor 20 Pro...


Offline - Ex-moderátor Profil 
29. 3. 2022 13:34 Odeslat příspěvek
Taky jsem zvědavý... doufám že budou zpětně kompatibilní i grafické styly, ať nemusím hledat nové :)

Jinak už dříve jsem čekal déle jak ostatní s EMUI11, tak mě ani nepřekvapuje, když že mi včera přistála aktualizace jen na 11.0.0.190 (bezpečnostní záplaty leden a únor).

EDIT: Tak už dorazilo EMUI12. Popravdě nic moc. Původní prostředí mi vyhovovalo lépe (vzhledově i funkčně). Ale změn je minimum.


Offline - Junior Profil 
15. 4. 2022 19:24 Odeslat příspěvek
Tak nakoniec som nečakal ani mesiac a EMUI 12 prišlo. Pár zmien tam je, potešilo ma, že aj tak starý telefón ešte udržiavajú "moderný".


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2022 10:45 Odeslat příspěvek
Na moji P30 aktualizace také dorazila. Změny jsou jen kosmetické, nic zásadního jsem zatím nenašel.
Edit: tak jsem zvědavý na dojmy ostatních, ale tel. mi přijde sviznější, vč. čtečky otisků.


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2022 05:58 Odeslat příspěvek
Tak další poznatek: tel.se přestal vybíjet přes noc. Dělalo to 6%, teď 1%. Otázka je, nakolik je to reálné, nebo jde jen o "psychologickou' úpravu ukazetele stavu baterky �


Online - Junior Profil 
8. 5. 2022 05:53 Odeslat příspěvek
Přišel i patch, přesněji 12.0.0.132 patch01
Tato aktualizace opravuje problém, kdy se nastavení vyzvánění u příchozích hovorů v některých situacích neprojevilo.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51  Další stránka
Stránka 48 z 51 [ Příspěvků: 751 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies