MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Huawei P30 Lite - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
15. 1. 2021 18:39 Odeslat příspěvek
Jak je to s Huawei P30 Lite a Huawei P30 Lite New Edition co se týká aktuální verze Androidu a EMUI?

EMUI mají 10.0 a Android 10 mají? Nebo ne?
Díky za info
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2021 19:50 Odeslat příspěvek
Někdo má, a někdo nemá! Já kupoval P30 Lite New Edition s 6/256 GB a po několika aktualizacích tam mám 10.0.0.345. EMUI to hlásí 10.0.0 a Android také 10. Je to verze MAR-LX1B kupovaná u Alzy: https://www.alza.cz/huawei-p30-lite?dq=5813326 (a není to gradientní bílá, ale světle modrá Breathing Crystal).

Kremilek10 schválně kupoval P30 Lite v Huawei prodejně, a prý Android 10 a EMUI 10 nedostane, protože je to nějaká zmršená série, které se aktualizace netýká. Ale je to původní edice s 4/128 GB.


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2021 20:10 Odeslat příspěvek
Srandovní je to, že jsem ho kupoval proto, že bylo všude řečeno, že P30 lite 10 dostane (10 jsem chtěl využít funkci, kterou jsem chtěl).

Asi tak, telefon je v pohodě. Nicméně další huawei mi už nesmí do baráku...


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2021 21:48 Odeslat příspěvek
Tak před chvilkou dorazila aktualizace 10.0.0.365.

kremilek10: Tak to fakt naštve. Zajímalo by mě, jestli je to proto, že Android/EMUI 10 dostane jenom New Edition, ale ne původní edice, nebo máš fakt nějakou debilní verzi. V takovém případě bych tam možná zkusil ten nový FW nějak načerno dostat, třeba podle nějakého návodu na XDA, nebo bych zkusil původní P30 Lite prodat, byť s nějakou ztrátou a koupil New Edition, nebo jinou značku, popřípadě bych se modlil, aby se mi mobil neopravitelně porouchal v záruční době, byť s menší pomocí a vrátili mi za něj peníze, za které bych si pořídit New Edition nebo jinou značku.


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 19:06 Odeslat příspěvek
Já mám původní edici MAR-LX1A už téměř rok a půl a EMUI 10 mám tak od loňského června (myslím). Dceři jsem kupoval k vánocům ten samý model, protože u New Edition je slabší fotoaparát, hned po zapnutí a přihlášení k Huawei ID se aktualizoval EMUI 9 a pak hned EMUI 10. Bohužel se musíme smířit že nedostaneme 10.1 ani 11. Desítky ale dostali všechny verze, ale bez přihlášení k Huawei ID žádné aktualizace nepřijdou ani přes PC.


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 19:12 Odeslat příspěvek
Mirdyn píše
... protože u New Edition je slabší fotoaparát...

Tohle máš odkud? :hm


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 19:58 Odeslat příspěvek
Omlouvám se, očesanej foťák mají ty verze s poloviční pamětí.


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2021 11:16 Odeslat příspěvek
Uff, jsem se lekl. Taky by to bylo divné - větší paměť, větší výběr barev a horší foťák?


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2021 08:40 Odeslat příspěvek
Jen dokázat ten unloock :hmm:


Offline - Místní informátor Profil 
20. 1. 2021 21:06 Odeslat příspěvek
Huawei P30 lite obdržel novou aktualizaci 10.0.0.381 Prosincové bezpečnostní záplaty. Má 103 Mb


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2021 22:01 Odeslat příspěvek
Zdravím. Nevím, zda tu už tento dotaz je. Když někdo volá a já to nepřijmu (tedy změškaný hovor), po dohrání melodie co mám jako vyzvánění se hned přehraje melodie co mám jako SMS (upozornění). Lze to zrušit, aby u změškaných hovorů se nepřehrával zvuk upozornění? Díky.


Offline - Junior Profil 
10. 2. 2021 16:02 Odeslat příspěvek
jege píše
Neví někdo, kde koupit černé Huawei Original S-View pouzdro pro P30 Lite: https://www.czc.cz/huawei-original-s-vi ... 46/produkt anebo jestli neoriginální poloprůhledné fungují stejně dobře?


Tak nakonec objednáno z Aliexpressu https://aliexpress.ru/item/32871855398. ... 0756060930 za 78 Kč, které včera konečně dorazilo a funguje stejně jako originální včetně aktivace/deaktivace displeje při otevření/uzavření a zobrazení hodin, anotací i příjmu/odmítnutí hovoru při zavřeném pouzdře! :tleskani


Offline - Místní informátor Profil 
19. 2. 2021 16:59 Odeslat příspěvek
Huawei P30 lite obdržel novou aktualizaci 10.0.0.404 Lednové bezpečnostní záplaty. Má 104Mb


Offline - Junior Profil 
9. 3. 2021 09:13 Odeslat příspěvek
Tak na New Edition 6/256 od Alzy dnes dorazila 10.0.0.397


Offline - Junior Profil 
25. 3. 2021 17:48 Odeslat příspěvek
mel jsem slabsi chvilku a oslovil oficialniho distributora, kde jsem koupil svou p30 lite (https://consumer.huawei.com/cz/)
aby jste vedeli co jsem si pritahl naposledy domu, tak nize komunikace k zasmani ...

Dobry den,

mohu dostat informaci jak je mozne, ze po tak dlouhe dobe mobil stale nenabizi aktualizaci na android 10 ?
Mobil je koupeny na ofiko strankach vyrobce viz. nize e-mail a v priloze faktura ?

Predem dekuji za reakci

----------------------------------------------------------

Odpoved byla, ze potrebuji
1, Sériové číslo
2. Číslo sestavy

----------------------------------------------------------

Dobry den,

dekuji za reakci

ad1, AJNDU20217001006
ad2, 9.1.0.419 (C431E3R2P1) GPU Turbo

Predpokladam, ze na dalku mi android 10 nenainstalujete. Nicmene bych rad dostal odpovedi na tyto otazky

1, jak je mozne, ze telefon z OFICIALNIHO tovarniho webu stale nema android 10. Kde na muj telefon byla 10tka oficialne potvrzena
2, je mozne telefon diky tomu reklamovat ? Verim, ze mi jste schopni napsat, zda v tomto pripade bude reklamace kladne vyrizena ?

Predem dekuji za reakci

----------------------------------------------------------

Dobrý deň pán XXX,

Ďakujeme za poskytnuté informácie, podľa ktorých sme zistili, že pre Váš model doteraz nie sú k dispozícii žiadne informácie o aktualizácii, android 9 je najnovšia. Ďakujem za pochopenie.

Mezitím, samozřejmě, pokud máte další dotazy, mě neváhejte opět kontaktovat .... bla bla

----------------------------------------------------------

Dobry den,

bohuzel neni potreba dekovat za pochopeni, protoze ho nemam.

Ja se ptam na jednoduche otazky a Vas jako oficialniho distributora prosim o jednoznacne odpovedi. To co jste mi poslal zjistim v mistni cukrarne.

Jste mi schopen odpovedet na otazku cislo 2 ?

----------------------------------------------------------

Dobrý deň pán XXX,

Je mi ľúto, ale Váš model má najnovšiu aktualizáciu, bohužiaľ sa to nedá reklamovať.

Mezitím, samozřejmě, pokud máte další dotazy, mě neváhejte opět kontaktovat.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další stránka
Stránka 7 z 9 [ Příspěvků: 134 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies