MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Huawei Watch GT 2 - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 6. 2021 07:58 Odeslat příspěvek
Ok, moc dekuju, zkusim
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 6. 2021 17:26 Odeslat příspěvek
Ahoj nechci zakládat nové vlákno. Mohl bych mít otázku? Kamarádce jsem po roce používání předal Huawei GT 2e a jí chodí upozornění na došlou zprávu několikrát což se mě nedělo. Nevíte v čem může být problém?


Offline - Junior Profil 
22. 6. 2021 04:45 Odeslat příspěvek
Bohužel dle mých zkušeností a i ostatních v diskuzi to fakt dělá.
Osobně jsem problém duplicitních notifikací minimalizoval tím, že jsem zaktualizoval hodinky na nejnovější firmware a musím mít na spárovaném mobilu stále spuštěnu aplikaci Huawei Zdraví.
Což ovšem na mém Xiaomi Redmi 9 pro je dost problém, protože se mi občas samovolně ta aplikace ukončí... :-(.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 6. 2021 15:34 Odeslat příspěvek
Viete mi poradit co treba nadstavit ak je to teda mozne, ze pri telefonovani cez hodinky Huawei GT 2 sa druha strana pocuje 2x, resp to co povie pocuje aj v sluchatku telefonu. Skusane z roznymy ludmi a z roznymi telefonmi a kazdy sa mi na to stazoval ze sa pocuje co mi povie. Skusal som aj ist dalej od telefonu, cca 20 metrov, ale aj tak to nebolo dobre. Ale podla mna by to malo byt v poriadku aj ked som blizko telefonu, ked ho mam pri soferovani vedla seba a chcem prijat hovor cez hodinky. V aute ak sparujem telefon z Android radiom tento problem nie je.Sparovane cez Honor 20. Viete mi teda poradit? Vdaka.


Offline - Místní informátor Profil 
28. 6. 2021 20:26 Odeslat příspěvek
Huawei Watch GT 2 obdrželi novou aktualizaci 1.0.12.58

má 22,71mb


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 8. 2021 19:29 Odeslat příspěvek
Takze po dvoch reklamaciach vymenena zakladna doska a efekt echa pri volani zmizol. Po prvej oprave povedali ze menili spodnu cast kde je mikrofon, ale nepomohlo. Skusane na mieste pri prevzati a hned som im to tam aj nechal. A to som musel presvedcit technika aby to vyskusal fyzicky co to robi, lebo im vraj test ukazal ze je vsetko OK. To ako potom testuju, ked zavada pretrvavala? Na tuto moju otazku odpovedal, ze oni to fyzicky netestuju, ale iba softwarovo. Samozrejme po vymene dosky zmena serioveho cisla a zapisane aj v systeme Huawei.


Offline - Místní informátor Profil 
31. 8. 2021 10:10 Odeslat příspěvek
Huawei Watch GT 2 obdrželi novou aktualizaci 1.0.13.20 má 44mb


Offline - Místní informátor Profil 
13. 9. 2021 16:55 Odeslat příspěvek
Huawei Watch GT 2 obdrželi novou aktualizaci 1.0.13.26


Offline - Místní informátor Profil 
22. 9. 2021 09:53 Odeslat příspěvek
Huawei Watch GT 2 obdrželo novou aktualizaci

Zámek displeje
Nové zóny tempa
Súeciální Always-On-Display při cvičení...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 10. 2021 08:22 Odeslat příspěvek
Ahojte.
Mam poslednu dobu (cca pol rok) problem. Ked idem telefonovat z mobilu (S8+) pripoja sa mi na hovor hodinky a tym padom mi nezhasne po prilozeni na ucho dispej telefonu... Ak sa situacia otoci a niekto vola mne vsetko funguje ako ma. Robi to problem aj v aute kde sa sice telefon k autu pripoji ale hovory idu koli hodinkam iba cez telefon. Az ked rucne zvolim ze chcem telefonovat cez bluetoot auta tak to ide... Uz som skusl restarty, odinstalovacky, povolovacky... Ked hodinkam zakazem hovory v telefone funguje to. Ale zas ked sa od BT s hodinkami odpojim znovu sa sami nevedia pripojit... Aktualizacie nepomohly. Nemate podobnu skusenost?
Alebo napad ako to vyriesit?

Dakujem za kazdu radu


Offline - Místní informátor Profil 
1. 10. 2021 14:42 Odeslat příspěvek
Huawei Watch GT 2 obdrželi novou aktualizaci 11.0.14.58

Co přesně nabízí update 11.0.14.58? Například podporu PINu, hodinky tak nebude schopen používat nikdo kromě vás. Vylepšena byla také řada věcí v oblasti záznamu aktivit, zobrazit si můžete Always on Display a důležité informace tak neustále uvidíte v reálném čase. Můžete si také nechat zobrazit zony cvičení, tuto funkci běhém tréningu oceníte. A nechybí několik dalších drobných novinek...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 12. 2021 14:12 Odeslat příspěvek
Ahojte, vie mi niekto poradiť kam vložiť stiahnuté ciferníky aby som ich mohol použiť? neviem v mobile nájsť priečinok kam ich vložiť.


Offline - Junior Profil 
21. 12. 2021 22:07 Odeslat příspěvek
Dnes velká aktualizace 11.0.14.90. Asi největší překvapení je, že se v menu objevila apka Petal Maps. Bohužel mi nejde spustit. Po odklepnutí, píše Načítá se, a nic se neděje...:-(. Někdo nějaký postřeh k této aktualizaci?


Offline - Junior Profil 
22. 12. 2021 10:13 Odeslat příspěvek
A máte Petal Maps i v telefonu? Bez ní to nepůjde...


Offline - Junior Profil 
22. 12. 2021 10:48 Odeslat příspěvek
Děkuji za reakci.
Zkoušel jsem teď i nainstalovat Petal maps do mobilu (xiaomi 9pro), dokonce jsem se přihlásil svým huawei účtem a nic.
Problém ale budu už na straně těch hodinek. Ta aplikace se na nich vůbec nespustí...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další stránka
Stránka 10 z 11 [ Příspěvků: 157 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies