MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Huawei Nova 5T - obecná diskuze

Offline - Místní informátor Profil 
21. 4. 2021 07:08 Odeslat příspěvek
Aktualizace EMUI 11 je u Nova 5T průšvih. A opět to schytává baterie

Huawei začal posílat nové EMUI 11 na Nova 5T zhruba před dvěma týdny
Pokud jste ji také obdrželi, s aktualizací raději počkejte
Jsou hlášeny vážné nedostatky a chyby v oblasti baterie

Nejen baterie, v problémech je i připojení
Přechod z EMUI 10.1 na jeho aktuální verzi 11 byl pro několik uživatelů poměrně bolestivý a problémy se týkají jak baterie a jejího rychlého vybíjení, tak připojení. Telefony mají problémy s Wi-Fi sítí, několikrát za den jsou schopny se odpojit od sítě a zobrazit notifikaci, že přístup do ní byl zamítnut.

Je víceméně jisté, že tyto problémy mají spojitost s novým EMUI 11, a pokud je také pociťujete, máte dvě možnosti nápravy. První je kompletní návrat k předchozí verzi a vyčkání na oficiální opravený update. Zkusit můžete také přeinstalování poslední aktualizace. To znamená vrátit se k EMUI 10.1 a poté opět nainstalovat EMUI 11. Ideální je k tomu použít program HiSuite, který je ke stažení na webu Huawei.

[Zdroj: Mobilizujeme.cz]
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
24. 4. 2021 08:12 Odeslat příspěvek
Baterku nemůžu posoudit, ale WiFi potvrzuji.
Počkám na opravu, snad bude rychle...


Offline - Junior Profil 
24. 4. 2021 08:49 Odeslat příspěvek
Ahoj, to co tady popisujete tedy nemohu potvrdit. Na přítelky HN 5T nainstalovaná poslední aktualizace a nemám od ní informaci, že by s baterkou nebo wifi byly nějaké problémy. Teď jsem dal telefon na nabíječku se 39% a to včera na nabíječce nebyl.


Offline - Junior Profil 
3. 5. 2021 08:10 Odeslat příspěvek
Huawei Nova 5T obdržel aktualizaci 11.0.0.143
Velikost 245 MB
Bezpečnostní záplaty za březen 2021


Offline - Místní informátor Profil 
31. 5. 2021 15:10 Odeslat příspěvek
Huawei Nova 5T dostává v Česku aktualizaci. Přináší výrazná vylepšení

Update Nova 5T konečně bez chyb
Není to tak dlouho, co Huawei docela odflákl aktualizaci tohoto telefonu na EMUI 11 a problémy byly hlášeny hlavně v oblasti baterie a připojení. Nezbývá než doufat, že aktuální update bude odladěný lépe a že nebude mít potenciál udělat z telefonu bezcenné těžítko. I v Evropě právě vydávaná aktualizace má číselné sestavení 11.0.0.146 (C432E3R1P4) a je velká 0,99 GB.

Co je nového?

Update softwaru přináší poměrně hodně novinek, mezi které patří hlavně přidání nových zkratek pro rychlé stahování aplikací, a to včetně Petal Search či Petal Maps (dále také Reader, Member Center a Link Now).

Kromě toho se můžou uživatelé těšit také na vylepšenou stabilitu systému. Aktualizace se právě teď šíří na různých trzích a logicky bude nějakou dobu trvat než přijde do všech koutů světa, ale v několika evropských zemích už je možné ji stáhnout.


Offline - Místní informátor Profil 
31. 7. 2021 19:56 Odeslat příspěvek
Huawei Nova 5T obdržel novou aktualizaci 11.0.0.165 Červnové bezpečností záplaty. Aktualizace má 180mb


Offline - Místní informátor Profil 
27. 9. 2021 07:45 Odeslat příspěvek
Huawei Nova 5T obdržel novou aktualizaci 11.0.0.177 Zářijové bezpečnostní záplaty. Aktualizace má 174mb


Offline - Místní informátor Profil 
6. 12. 2021 16:53 Odeslat příspěvek
Huawei Nova 5T obdržel novou aktualizaci 11.0.0.190 Listopadové bezpečností záplaty.


Offline - Místní informátor Profil 
2. 4. 2022 09:13 Odeslat příspěvek
Aktualizace EMUI 12 pro Huawei Nova 5T přichází do Evropy

Podle dostupných informací uživatelé Huawei Nova 5T dostávají nejnovější hlavní aktualizaci EMUI 12 s verzí 12.0.0.132 (C432E8R1P2). Tento balíček přichází s masivní aktualizací o velikosti 1,84 GB.

[Zdroj: svethuawei.eu ]


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 4. 2022 07:41 Odeslat příspěvek
Opatrně s aktualizací. Přestane fungovat nahrávání hovorů.


Offline - Místní informátor Profil 
1. 5. 2022 20:46 Odeslat příspěvek
A je to tady! dneska mi vyskočila: aktualizace EMUI 12 (12.0.0.132)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 5. 2022 08:43 Odeslat příspěvek
A dokonce nahrávání hovorů zůstává zdá se funkční.

Ale co je teda příšerný je horní stahovací lišta, to je zlý. Jinak je to jen designová změna.


Offline - Junior Profil 
5. 5. 2022 10:24 Odeslat příspěvek
Ta horní lišta je děs, ani za pomalu 14 dní (přišla mi brzo) jsem si nezvykl.


Offline - Junior Profil 
13. 5. 2022 08:08 Odeslat příspěvek
jj je to děs :/ na Mate 20 Pro jsem to měl asi 3 týdny, ale kvůli problémům s hodinkama samsung a EMUI 12 jsem musel udělat downgrade na EMUI11 a nelituji, vše zase funguje a mám zpátky starou dobrou lištu...holka to na Nově 5T má taky ale tá si nestěžuje na nic takže ideální zákazník :D

Takže jestli to prudí, tak přes HiSuite downgrade na EMUI11, akorát přijdete o nové bezpečnostní záplaty...


Offline - Junior Profil 
13. 5. 2022 10:17 Odeslat příspěvek
Až na tu lištu to není špatné, řekl bych že je telefon svižnější a grafika je povedenější alespoň čitelnost se dost zlepšila. U té lišty by to chtělo alespoň volbu pro vzájemné prohození stran, jako pravák bych to potřeboval přesně naopak, případně nějakou možnost jak se vrátit k původní.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 4 z 5 [ Příspěvků: 68 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies