Pád aplikací

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Svajla 23. 3. 2021 00:02

Dobrý den,
Prosim o radu. Dneska zničehonic nic mi začaly padat aplikace. To tak že kliknu na appku at je to hra, gmail, kalendar, waze... Aplikace zacne najizdet treba najede ale po sekunde se vypne. Zkoušel jsem aktualizace, reinstal. Eset jsem si zaplatil nebot jsem znamy na fb chtel me tel cislo. Tak jsem si rikal okej asi potrebuje neco poresit, no ale poslal sms kde byl kod ktery kdyz mu poslu mi odebere z Vodafone 600kc nebo prida do pausalu. Tak jsem napsal ze je to podvod a zavolam policii no najednou fb od znameho nikde. Zeptal jsem se tedy na tel cislo jeho od kamarada zavolal mu a ten znamy mi rekl ze se to posila vsem jeho pratelum a ze on uz na fb neni pul roku. Takze podvod. Nemuze to byt hacker?
Co mam delat jedine telefon do továrního?
Omlouvam se ze pisu jak pisu ale resim to uz 5h jsem totapne vycerpany a pisu z telefonu a postele. Takze se omlouvám. Ale prosim o radu. Co s tim? Popripade tovarni nastaveni smaze i fotky z telefonu ze? Mam 128gb disk ale neni to karta vse interni pamet. Takzr asi prvne vse stahnout zalohovat a pak do tovarniho nastavení?
Svajla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 23. 3. 2021 00:31

Fotky jsou v záloze na Googlu pokud máš google účet.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tubik 23. 3. 2021 00:46

Odinstaluj aktualizace pro Android system webview.
tubik
Junior

Odeslat příspěvekod PierreUSA87 23. 3. 2021 10:47

JJ, taky, mel jsem stejny problem. Spustil jsem Google Play, nainstaloval aktualizace, ktere byly momentalne dostupne a spravilo se to.
PierreUSA87
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 23. 3. 2021 12:06

A o jaké telefony se jedná? V mém okolí dva telefony Samsung Galaxy A50 se takhle včera večer začaly chovat. Pokud máte taky tento Samsung, chyba není na Vašem přijímači. Tedy snad. V takovém případě bych doporučoval nepanikařit a pár hodin počkat, třeba to Samsung spraví. Napište sem, zda jde o tento typ telefonu, či o jiný.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod polda 23. 3. 2021 12:18

Možná přechod na nový Android či vlastni nadstavba výrobce. Aplikace funkční v jednom androidu nemusí po upgradu fungovat v novém, budou tam jiné kódy. Takže pokus odinstalace a nová instalace nic nezkazi.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 3. 2021 12:30

Tady o tom píšou:
https://consumer.huawei.com/cz/communit ... cId_37613/

A netýká se to jen telefonů Huawei... :roll:
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Redmi Note 10 Pro + Garmin Instinct Solar
zumzumzum
Místní informátor

Odeslat příspěvekod xlendi 23. 3. 2021 12:49

polda píše:Možná přechod na nový Android či vlastni nadstavba výrobce. Aplikace funkční v jednom androidu nemusí po upgradu fungovat v novém, budou tam jiné kódy. Takže pokus odinstalace a nová instalace nic nezkazi.

V mém případě ne. Altualizováno asi před 14 dny, do včerejška večera vše v naprostém pořádku. A bohužel odinstalace - instalace nic nevyřešila. Já už mám dávno tovární nastavení a zatím nedoinstalovávám nic nepotřebného, ale nelíbí se mi to.

-- 23. 3. 2021 12:49 --

zumzumzum píše:Tady o tom píšou:
https://consumer.huawei.com/cz/communit ... cId_37613/

A netýká se to jen telefonů Huawei... :roll:

Super! Tento postup funguje i na Samsungy.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod BigT 23. 3. 2021 15:17

Poco X3, dělá to jen u Gmailu, odinstaloval jsem aktualizace a dobrý
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 3. 2021 15:47

můžete mi někdo popsat, jak takový pád aplikace vypadá? :hm mám třetí Motorolu za poslední 4 roky předtím Lenovo a toto jsem nikdy nezažil :pozor
děkuji o<:)
Nick Cave
Moderátor

Odeslat příspěvekod polda 23. 3. 2021 16:02

To nemá s telefonem co dělat. Záleží co máš za aplikace a jak reagují na změnu sw.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bodik 23. 3. 2021 19:06

díky, taky mě to pomohlo vymazání aktualizace, ale aplikace zmizela celá :-) . Samsung Note9. Office nešel, pdf (ani pro Samsung ani z Officů), otevřít e-mail v poště.
Začalo mě to až dnes odpoledne. Vím o dalších (tel. Samsung a Huawei), někomu už včera, někomu dopoledne..
Bodik
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 3. 2021 20:14

tubik píše:Odinstaluj aktualizace pro Android system webview.

naopak, je dobré aktualizovat WebVieW na nejnovější verzi
Nick Cave
Moderátor

Odeslat příspěvekod vormen 23. 3. 2021 20:18

Poco X3 nfc a o těch pádech vím jen z těch článků, nic nespadlo, neblblo, telefon 5 hodin používání, 57 odemknutí a 150 oznámení a vše 100% funkční. Asi záleží co kdo má v mobilu za apky.
vormen
Junior